Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Do 20ky jeden dva, po 20ke milioooon...

Príspevok v téme: Do 20ky jeden dva, po 20ke milioooon...
ovečka

Ahojte, mam problem s vyrazkami, v puberte to nebolo take ako teraz. Mavala som zvycajne 3 4 velke vyrazky a par malickych ked som mala svoje dni. No vzdy sa to dalo zamaskovat. Neskor som zacala brat antikoncepciu a plet sa zlepsila rsp. bola skoro dokonala. Pocas menstruacie sa vzdy trosilinku zhorsila...
No antikoncepciu neberiem asi 4mesiace a moja plet je v katastrofalnom stave, co vobec nechapem. Kedze pred uzivanim som mavala vyrazky tak som si myslela, ze sa to vrati, ale stravujem sa uz lepsie aj o plet sa staram zodpovednejsie ako pred tym, tak som predpodkladala, ze ta zmena nebude radikalna... Uz som par krat prestala brat antikoncepciu nie sice na tak dlho ako teraz ale nemala som tieto problemy.
Lekarka ma odbila tym, ze to bude asi tou antikoncepciou, ze som prestala brat, a ze sa mam viac starat o plet... Ale takto sa problemy neriesia. Myslite, ze to bude tou HAK? alebo mam skusit inu lekarku? alebo ??
Dakuejm

jingles

ja som nikdy nemala vyrážky tak max 2-3 a potom naraz v 20 vyhádzaná celá tvár dodnes nefiem z čoho (myslím že nejaký zápal) a dnes je to už ok len nejaké flaky ale veci z drogerky môja tvár nechcela ani vidieť len z lekárne tak skús poslúšať čo ti bude vyhovovať

sweet_lolitta

mne sa stalo to iste, brala som HAK, mala som krasnu plet, vysadila som ju a po mesiaci som sa vyhadzala, ze sa ma v praci pytali, co mi je... neprijemne. Dala som si vsak ocistnu kuru, pila som denne len zihlavovy caj a vela vody, menej tuku a po tyzdni mi to preslo... teraz mam len obcasne, lebo flakam kozmeticku, no vtedajsi stav bol hrozny.

no hak!

tiez som mala ten isty problem, pred atk som akne nemala, mala som peknu cistu plet, po vysadeni atk sa mi vyhodilo a bojovala som so silnym akne niekolko rokov. no, znicilo mi to sebavedomie...
treba sa o nu zacat viacej starat, kozmetika pravidelne, kozny doktor tiez pomoze, mne celkom pomohol dalacin t
dobra rada, hlavne sa nevracaj k atk, je to velke svinstvo!!
ked som vysadila prvykrat urobilo sa mi akne, ked som vysadila druhykrat vypadali mi vlasy!! :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Do 20ky jeden dva, po 20ke milioooon... - Fórum - ZDRAVIE.sk