Baby poradte!

kvaki

ja som mu kupila CD,co velmi chcel,a k tomu mozno este nieco na oblecenie... kedze on si nic nevie sam kupit:-)chlapom niekedy tazko vybrat darcek,preto treba dlhsie sliedit co by asi chcel... drzim palce baby

crazynka:)

brunca, tak jasne zenam sa daju lahsie kupit darceky. Kamaratkam, sestre...to nemam nikdy problem. Nejaka kozmetika, bizutka.... Najhorsie sa kupuje partnerovi, aspon v mojom pripade to plati:o) Hadam nieco dobreho a originalneho vymyslime:o) Chlapi by sem do tejto temy mohli tiez napisat co by chceli na Vianoce. Mozno by nam dali nejaku inspiraciu:o)

brunca

dik crazynka,vsak oni su ako male deticky,tesia sa z blbosti.fakt je hrozne tazke vybrat darcek pre muza lebo kym zenu potesi kadejaka somarinka,oni to beru skor prakticky.tiez sa nad tym vzdy trapim tak sa snazim vymysliet cosi originalne,najlepsie take, co sa bude hodit aj mne :-)))

crazynka:)

Ahojte, tak ja konkretne kupujem darceky podla jeho zalub. A vsimam si aj co sa mu paci, ked sme napriklad v meste a nieco obzera. Takto som mu kupila napriklad take zimne sportove rukavice. Boli sice drahe ako slak ale ten fakt, ze sa tesil ako male deculo mi za to stal:o) Aaa inak brunca ma pravdu aj s tou sexi bieliznou. Ja som to vyskusala na jeho meninky a musim povedat, ze mu oci doslova ziarili:o))))

brunca

pre seba velmi eroticku spodnu bielizen :-) ver ze to bol vacsi darcek pre neho ako pre mna,no bohuzial darcek vianoce neprezil :-)))

asd

Konecne niekto pridal aj takuto temu, lebo tiez ma to stve. Ja som este mojmu nic nekupila. A ani neviem, co mu mam kupit. Ked sa ho spytam, co by chcel, tak mi povie, ze nic. Keby som mu kupila daku kozmetiku, tak ma posle do... /jeee, vonku ide daky typek, co sa podoba na Vasa Patejdla/. Rozmyslam na dakou knihou /lebo zacal studovat Aj na VS/, takze daky slovnik, alebo daco s angictinou by urcite ocenil - myslim si. A este by som ho potesila, keby som mu kupila cinely. Na cinely nemam, ostavam pri knihe. Tak tabytha, drzim palce, aby si kupila spravny dar - musis nieco z tej sfery, ktora ho zaujima.