STRES !

Príspevok v téme: STRES !
AKOnanho?

Ako sa zbavit stresu. Idem na prijimacie skusky a ja som strasne stresovy clovek...ja viem ze tu niektory maju matury a pod ale ja som si uz takto dobabrala monitor a napisala som ho ako stvorkar co ja som jednotkarka dvojkarka... trasu sa mi ruky a vobec sa nedokazem sustredit...kazdy suchot ma znervoznuje...co s tym ??

AKOnanho?

Ani neviem ako som to spravila :D:D prisla som tam :D sadla som si :D podoprela hlavu a NIC ziaden strach...mozno to bolo tym ze som bola lepsie pripravena alebo tym ze po skusenosti na monitore uz som vedela ze nieje dobre stresovat...

anci

to poznam - skus si premietnut ten najhorsi scenar: ides na prijimacky, pokasles to, nezoberu ta, pojdes o rok. za ten rok mozes ziskat nove skusenosti, dakde ist, cokolvek... je to take hrozne? ja som s tymto isla na skusku, ked mi hrozil v tretiaku vyhadzov z vysky, zabralo to, inac by som sa zblaznila z toho stresu. o tyzden sa tak chystam zostatnicovat ;)

kazdopadne ti budem drzat velmi palce :)

AKOnanho?

Psychologov nenavidim :D:D hh :)ale ja nemam problem vystupovat pred ludmi len :D mam problem iba ked o daco ide o daco co mozem pokazit...vtedy :D:D a tak este aj odvolaie na skolu sa da psolat ked to dokaslem :D

alz-bee

Joj, no tazko ti pomoct :-(...ja mam zase uz od 13tich rokov (teraz mam 20 a som na vyske) problem odpovedat alebo citat pred ludmi...mne sa nenormalne trasie hlas, potia sa mi ruky, busi mi srdce...uz teraz mam haluze z toho, ze co ja budem robit, ked budem mat obhajovat bakalarku?! chodila som s tym aj ku psychologicke, ale vysledok ziadny...a keby si vedela, ake som mala stresy na mature, ze ako to zvladnem, vkuse rozpravat polhodinu?!...ale nakoniec som to nejak prezila. Spociatku sa mi triasol hlas, ale potom to dako opadlo..a zmaturovala som na jednotky a jednu dvojku:-)) pri pisomkach stresy nemavam, furt si poviem, ze nejak bolo, nejak bude..i ked buduci stvrtok asi aj mna porazi, lebo mam opravny zapocet z organickej chemie a ked ho nespravim, tak nemozem ist na skusku, ktora ma 7kreditov (ten vysokoskolsky system ti asi ale este nic nehovori:))...moja rada je asi taka, ze snaz sa zhlboka dychat, povedz si, ze s chladnou hlavou ide vsetko lahsie...daj si banan, cokoladu (vravi sa, ze to pomaha ukludnit sa) a povedz si, ze aj ked sa ti to nepodari spravit, tak to znamena, ze asi to tak malo byt. ja viem, mozno trapny pokus o pomoc, ale ja si to vzdy poviem, ked sa nieco doserie-asi to tak malo byt...keby si ale mala pocit, ze to naozaj nezvladas, tak skus vyhladat psychloga. To, ze nepomohol mne neznamena, ze nepomoze tebe. Drzim palce:))