Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

produkty na nohy

bibianna

baby tak to je uplne sila ja nakupujem na -odkaz odstránený- uz vyse roka veci na gelove nechty a zhanam info o chemek na nohy kde kade a nakoniec zistim ze ju predavaju tam.to je asi nejaka nadsila :) hehe. avon som skusala nie je zly ale mne niekedy v lete popraska kozicka medzi prstami a avon mi nepomahal.ani na paty nejak moc preto som chcela nejaku znacku co sa tomu original venuje.

vevericka

bibiana..ja tiez pouzviam tie do avonu, nemyslim ze maju antibakterialne ucinky..ale su dobre na zjemnenie pokozky..ja ked mam napr cely den vysoke topanky alebo som cely na bicykli ci korculiach, tak je to super, spravim si kupel s peelingom(v tegliku sa to predava) a potom krem..ja pozuzivam taky zo silikonom v tegliku..a mam jemne aj paty a cele chodidlo

nechtikova

no ja som vyskúšala všeličo, ale najviac mi pomáha obyčajny krem Nechtiková masť, taká na ruky. Nechtík má protiplesnové a protibakterialne účinky. mala som plesen na nohach a od kožnej som si džabala vsetko možné....až toto mi pomohlo...paty sú uz oveľa lepšie a aj plesen sa straca...konečne

jajaaaja

ja som pouzivala od avonu viac druhov na nohy ale zeby mi nejak zmäkcili päty to nie. ale strasne sa mi pacila vona kremu ked byvala volakedy kavova ci aka to bola. hmm ale tento chemek znie velmi dobre asi ho vyskusam. kde sa da kupit u nas?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

produkty na nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk