Kto ste, co ste, dajte radu daku

Príspevok v téme: Kto ste, co ste, dajte radu daku
asd

Ahojte. Ja sa chcem spytat na taku jednu vecicku - nemal by mi zamestnavatel davat obedy alebo aspon stravne listky? Viete, lebo ja tu robim od septembra ako mula a ten starec mi ani obedy nedava a to tu trcim hocikedy aj 11 hodin, pritom by som mala byt len 8, robim aj v sobotu alebo nedelu dakedy, mam nadcasov kopec a ziadne priplatky za to ani - vraj si mam brat volno. No, tak dakto daco napiste. A ak mam narok na tie obedy, dajte radu, ako mu to povedat - ked on je taky kreten..... Papusky

brunca

dik,tiez si myslim :-) ale ide mi uz od rana tak sa necuduj. a co si vcera tak zduchol? a my ze si uz uplatnil ten novy dodatok v zakonniku prace o chytani zadkov na pracovisku :-) len neviem kde sa flaka asd-zeby ju sefko obtazoval?ci je uz na obede??? :-)

brunca

to hej kazdy to pozname,zakony a naco mame narok,len nie kazdy ma odvahu sa ozvat a narokovat si svoje.dnes sa kazdy boji o pracu, a ked zamestavatel povie ok,tak si najdem inu co mi to bude robit aj bez obedov. boze ta posledna veta vyznela nejak divne :-)))

ada99

asd zamestnavatel je povinný prispievat zamestnancovi na stravu 55% z hodnoty obeda alebo stravného listka.Zamestnávatel moze zamestnancovi prispiet na obed aj zo soc.fondu.Ostatne je na zamestnancovi.Je to zákonom dane ak to zamestnavatel nedodrzaiva skus sa obratit na inspektorat prace.

Adulka

kazdy zamestnávateľ je povinný zabezpečiť obedy alebo stravné lístky.nejaké percento z toho si platí zamestnanec.väčšiu časť zamestnávateľ. ja dostávam stravné lístky,nadčasy mám zaplatené aj všetko ostatné.