Kto ste, co ste, dajte radu daku

Príspevok v téme: Kto ste, co ste, dajte radu daku
asd

Ahojte. Ja sa chcem spytat na taku jednu vecicku - nemal by mi zamestnavatel davat obedy alebo aspon stravne listky? Viete, lebo ja tu robim od septembra ako mula a ten starec mi ani obedy nedava a to tu trcim hocikedy aj 11 hodin, pritom by som mala byt len 8, robim aj v sobotu alebo nedelu dakedy, mam nadcasov kopec a ziadne priplatky za to ani - vraj si mam brat volno. No, tak dakto daco napiste. A ak mam narok na tie obedy, dajte radu, ako mu to povedat - ked on je taky kreten..... Papusky

asd

Vsak je dobra? V uvode vyzera tak nevinne, ale potom... Zachvilu mi asi bude treba ist. Poradte mi - mam ist na 5tu alebo na 6tu. Bavi ma to tu totiz

karco

vzhladom k tvojej vyske by bolo lepsie keby si mala viac a nie ty si este chudla a mala si 47,5. to je fakt malo. no ale ved teraz je to uz v pohode, nie? mas dobru vahu a netreba na nej nic menit. a ked tak viac a nie menej.

karco

najvacsi pproblem je v tom ze vsade vydis to ze idealne miery su 90-60-90 ci ako to je. ak mam pravdu povedat ani neviem coho su to miery, ale ked sa pozrem niekedy na tie vychudnute modelky tak silne pochybujem o ich idealnosti. ved kazdy chlap ma vlastny meter na to co je pre neho idealne. malo by sa povinne zaviest, ze modelka musi mat BMI aspon (!) okolo 18, az 18,5 co je pri vyske 175 cm vaha okolo 55 kg. nie nektore z nich maju aj menej ako 50.

no ono je to aj o mysleni, pekny je ten co si mysli, ze je pekny. ked si myslis, ze si pekna posobis sebavedomejsie. ked si mylsis, ze si skareda vyzeras ako taka kopa nestastia a aj ostatny ta budu tak vnimat.

asd

No hej, ale net doma nemam a sa mi tu zapacilo - na nete myslim, nie v robote. A krom toho bus mi ide az za pol hodinu. Ten na 4tu som omeskala, xi. Sme vela pisali