Adopcia

Príspevok v téme: Adopcia
Aladín

Mám 2 adoptované deti. Mám problémy s ich výchovou.U nás na okolí nieje nikto s adopt.detmi a ked aj je, tak sa nechce o tom bavit.Milujem ich nadovšetko a neviem či sa dá ešte viac milovat,ale niekedy je to fakt tažké a neviem ako dalej.Su proste iné ako ostatné deti a ked aj vedia,že su adoptované ešte su malé a nechapu to,bojím sa toho ako to bude dalej ako im to vysvetlím,či to pochopia a ako to príjmu.Nevie mi niekto poradit,mám im povedat celu pravdu o ich povode a rodičoch,alebo radšej nie,ked je pravda krutá????????

bon

Ahoj, no tak to ms teda riadne tazke...., su to ine deti...., a geny sa tiez nezapru, ja osobne nemam adoptovane deti, ja ti len mozem povedat priklad co nam rozpraval docent na vyske..., ma kamaratov, mali adoptovanu dcerku od malicka, od malicka vedela ze je adoptovana, vsetko prebiehalo v poriadku, bola normalne bezne dieta..., az prisiel den, ked stretla svojich ( bola to romka ) a sup utiekla s nimi od rodiny, hoci mali dobre vztahy...., takze geny sa veru tiez nezapru....takze s tymi detmi je to tazke, a aj pre m noho inych dovodov... to ci to maju vediet alebo nie, je len na tebe, a uvidis ako sa bude vyvijat situacia...drzim ti palce,

srdiecko1

Aladin,detom treba vysvetlit,ze niektore deti sa rodia z bruska a niektore zase zo srdiecka.Taketo deti potrebuju omnoho viacej lasky a trpezlivosti.