Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co je toto? plesen?

Príspevok v téme: Co je toto? plesen?
jaaaa

Ahojte,

na nohe sa mi vyhodili take cudne jamky, neviem ako to mam popisat.
Predtym som to nemal, ale v praci som mal nekvalitnu obuv, strasne sa mi v nej potili nohy a odvtedy sa s tym trapim.
Co to je? Ako sa to da liecit?
Vobec to nesvrbi, neboli ani nic take, ale dost mi smrdia nohy ked sa mi spotia.
tu su fotky:

img145.imageshack.us

mykoza

Je to jasna mykoza - teda huba, ktora sa ti usidlila vo vlhkom a teplom prostredi. treba ist ku koznej a potom poctivo natierat kremom, co ti da.

oliviaaaaaaa

jaaaa: myslim, ze zajtra nebudu ordinovat. ved do pondelka to pocka, hlavne chod. moj byvaly mal to iste, ale nesiel s tym k doktorovi a potom sme sa uz rozisli, tak neviem, co to bolo :))

jaaaa

to oliviaaaaa: ja viem, ale asi ako kazdy clovek mam nejaky blok ked sa jedna o navstevu lekara... :((

myslite, ze zajtra budu ordinovat lekari?

jaaaa

to oliviaaaaa: ja viem, ale asi ako kazdy clovek mam nejaky blok ked sa jedna o navstevu lekara... :((

myslite, ze zajtra budu ordinovat lekari?

oliviaaaaaaa

kym si to odfotil, nahral do pocitaca, postol na ten portal, mohol si za ten cas byt uz u doktorky :) neries choroby na internete

jaaaa

no ja ked mam suche nohy tak je nie je ako na druhej nohe, je to na dotyk take drsne ... a tusim sa mi to objavilo aj palci..
dokonca aj na palci druhej nohy..

myslis, ze je to len od vlhkosti?

lesslie

ked si bol maly, nepamatas sa, ked si sa kupal amal si rozmocene prsty na rukach a na nohach?? toto je to iste, vela sa ti spotia nohy, vlhkost ti rozmoci povrchove vrstvy pokozky a vyzera to tak ako na tych fotkach...dolezite je este aj to, ci to mas aj rano ked sa zobudis?? ak ano je to nieco ine, ak nie je to to co som napisala

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co je toto? plesen? - Fórum - ZDRAVIE.sk