Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s hlavou...

Príspevok v téme: Problemy s hlavou...
ninik

Dobre rano, chcem sa vas spytat, ci mate niekto podobny problem ako ja..uz 4.den mi je dako divno, zacalo to tym, ze mi krizilo oci akoby od unavy ale pritom som bola dostatocne vyspata...teraz uz asi 2.den mi chodi akoby cez hlavu take...to sa ani neda opisat, taky hnusny pocit, akoby na odpadnutie, do toho tie oci a potom taky pocit ako by som niekolko dni nespala..uz fakt neviem co zo sebou, kupila som si lieky na oci a dake kvapky na unavene oci ale nepomaha to..a fakt netusim co mi moze byt...nic mi nebolo..a zrazu toto.poradte prosim..:( dakujem velmi pekne

Pomoooccc

Presne toto sa deje aj mne a.....Raz som z kamarátom sedel na zemi a zrazu mi prišlo zle akoby som bol z polovice myslenia niekde inde začal som behať ako hlupák a bol som dokonca aj na kardiologickom-srdcovom vyšetrení a tam my povedali že moje srdce je uplne v poriadku aj tep je normálny.... bla bla bla stale my to nepomohlo a teraz sa my to stáva častejšie a častejšie a fakt neviem čo s tým :( pomožte my niekto prosím :( a ešte som zabudol že sa my to stáva iba večer ale neviem prečo :(

ninik

presne to zabudanie mam aj ja, aj tak ze idem daco urobita uplne ze neviem co om chcela....a este sa aj casto zahladim..akurat teraz mi je dost zle...

monkiki

aj ja mám hrozné problémy s hlavou. Prišlo to z ničoho nič. Zvláštne tlaky, pukanie v mozbgu, akoby sa pred očami točilo. Zmena myslenia, zabúdanie, neviem čo sa deje.

ninik

Kolinia-ahojky no bola som aj na ocnom, vsetko je ok..ja neviem ci mi to blbne ta stitna alebo co, ale uz som tak na nervy z toho...skusim este zbehnut na neurologiu..skusala som to aj vygooglit, ale nic take tam neni..ked ti zistia co to mas daj vediet, dobre?drzim palce.papa

ninik

ahojky mariaa, no skusim ju dakde zohnat v lekarni, snad tam budu mat take bylinky...no teraz v poslednej dobe to nemam dako casto tie oci...no a tie ostatne veci sa diky bohu upravili..ako sa inak mas?

Kolinia

Ninik, chod k tej ocnej a nech ti da vysetrit aj ocne pozadie hned, lebo tento problem mam aj ja, ale este som sa nedostala k tej ocnej, zato som presla stitnu zlazu, kardiologiu musim navstivit, neurologiu a tiez som bola u psychiatra, lebo nie je nic horsie, ako ked clovek nevie, co muu je a pravdaze vsetky tieto vysetrenia trvaju dobu! Clovek sa z toho moze aj zblaznit. Ale ocna by to mala mat hned, ja som tam bola v oktobri, dala mi okuliare sice slabe, ale aj tak si na ne nemozem vobec zvyknut, takze musim ist opat, lebo ocne pozadie mi nespravila, to len na odporucenie lekarky....tak daj vediet, co a ako

[zruseny12]

NINIK
skus si urobit aj kupel na oblicky z PRASLICKY ROLNEJ aj pij caj...
citala som,ze oblicky kto ma oslabene,tak ma aj problem z ocmami,jasne,ze ty to nemusis mat....ale skus pit caj a mozno sa to upravi...
skus si pozriet na google
ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
PRASLICKA ROLNA

tam mas vsetko o tom,aj o tom kupeli atd.
/tam pisu,ze zeny po porode maju oslabeny zrak a oblicky atd.ale mozno,je to aj u inych ludi...sak tam sa docitas.../

dalej ZLE VIDENIE atd.sposobuje aj VELMI NIZKY TLAK...

house

Lekari taketo veci neuznavaju, o tom sa este neucili, ale urcite v buducnosti budu ...Hovori sa tomu zhadzovanie uhlikov skuste

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy s hlavou... - Fórum - ZDRAVIE.sk