Muž nechce sex

Príspevok v téme: Muž nechce sex
sklamanaaaaa

ahojte všetci kolko vas je.som rok aj pol vydata za muža ktoreho lubim.ked sme spolu chodili bolo to skvele,tužil po mne a dal mi to aj pocitit.no posledny rok odmieta somnou sex.milenku nema lebo sme spolu aj v praci aj doma.ked raz za 3 tyždne k tomu dojde vždy je to z mojej strany,čo mi pripada ako keby som sa mu doprosovala.je to pre mna ponižujuce,vela krat so slzami v očiach som ho prosila aby šiel k doktorovi,možno mu chyba nejaky hormon alebo čo.on nechce o doktorovi ani počut.vždy ked sa o tom začnem s nim bavit tak mi povie že nevie čo sa s nim deje.tvrdi že ma lubi a nechce ma stratit no vobec sa nesnaži zmenit naš sexualny život no k laske patri aj sex.už som vyčerpana,nevladzem dalej.vidim že naš vztah ide dolu vodou ale ja s tym nemožem nič spravit...

_Marek

guards ty si teda riadny posuk ako pozeram.Co nam robis hanbu?to co sa tak vyjadrujes?mozno som blbo vychovany asi ale takto by som o svojej zene nehovoril.
tvoja zena uz rodila?vtedy sa v nej teda "hrabu"poriadne dlho.A aj sa jej tam dlho pozeraju.Mozes byt rad ze sa o tvoju zenu ma kto starat ak ma nejaky vazny problem a nejaci od bolesti ked odnej nieco chces.

alz-bee

To, ze chodi ku gynekologovi tak casto, lebo ty nechodis k urologovi som uviedla len ako jednu z moznych pricin. Nevravim, ze ide o fakt...
A ty sa jej teda nepytas, ze preco tam chodi tak casto, ze aky ma problem?...
Neviem, nerozumiem trochu tomu, ze aky v tom vidis problem, ze doobeda je na gynde a ze vecer by si sa s nou mal pomilovat. A ano, su pripady, ked gynekolog zakaze sex, tak ale to je uz postup liecby, niekedy je nutne abstinovat, kym sa da posva do poriadku..
Tak ale kazdopadne ty vies, aky mate vztah. ja vam donho nevidim. Len zato som reagovala, lebo som este take nepocula, ze by niekto nechcel mat so zenou sex zato, ze chodi casto na gyndu.tak ale kazdy sme iny:)

alz-bee

a este nieco..ked si myslis, ze gynekologicka prehliadka, je cosi prijemne, ze by sme tam chodili aj ked nemusime, tak si na velkom omyle...nie je to nic prijemne cupitat tam z prezliekarne polonaha (kolkokrat aj naha), lahnut si na to kreslo, roztiahnut nohy a oni nam ju potom hnusnou studenou tzv. kacicou nasilu roztiahnu, pozeraju do nej, vytery robia, brucho stlacaju...cize to nie je fakt nic prijemne!...takze predpokladam, ze tvoja zena tam naozaj chodi zato, ze ma problem a nie zato, ze sa tam chce nechat ocumovat gynekologom...

alz-bee

Ked pod tym pojmom pičolog myslis, gynekologa, tak to je uz fakt silna kava, ked muz ziarli na gynekologa! bud rad, ze tvoja manzelka dba na zdravie..mozno ma opakujuce sa problemy a ani by som sa necudovala, keby to bolo kvoli tebe. To ale neber ako utok, len chcem proste podotknut, ze u mnohych parov to chodi tak, ze furt len my zeny chodime na gyndu, furt sa len my davame vysetrovat a vy chlapi? k urologovi mozno zajdete raz za zivot...aj to je vela! cize mozno mas ty nejaku bakteriu alebo co kvoli ktorej ona musi furt chodit na gyndu...keby sa dali z casu na cas aj chlapi vysetrit, tak by sme my zeny nemuseli furt ku gynekologovi chodit!

_Marek

a nebude to tym ze ste spolu stale v praci aj doma?
nema cas ani kedy po tebe tuzit a predstavit si ako asi teraz vyzeras a co mas na sebe ake spodne pradlo alebo tak.mozno to ho unavuje.

mircoMY33

vies pre muzou to je tazke zaist doktorovi s takym problemom ale skus mu povedat ze chces mat sex a ked on nechce a nema zaujem s tim nieco robit tak nech ty da suhlas ze si najdes milenca a potom mozno sa v nom zobudy ta muzska jesitnost a pojde k doktorovi

camilkaaaaaa

je to ťažké, a ked vidi že to stále rozoberám a snažím sa aby sme aj ked zriedka sa pomilovali, tak on sa snaží menej, mám pocit že keby som sa neozvala tak môžem čakať aj 2mesiace, ked mne to nedá a musím vždy začať ja a potom to už nie je také pre mna vzrušujúce ako keby začal on, ked sme spolu začinali všetku iniciativu som nechávala na neho, viac sa mi to páčilo, aj ked to bolo tiež len také raz za mesiac možno dva

sklamanaaaaa

no ako vidim nie som sama čo ma takyto problem...aj ja mam pocit ako keby to robil len z povinnosti voči mne aby som už do neho nerypala na tu temu....ale ved takto sa žit neda?či ano?