90 dnovka od 11.5.2009

mata29

ja to drzim od 12.5. vidim na opasku, ze nejaka ta zmena nastala :o) a samozrejme citim sa lepsie, nie som unavena a necitim sa stale nafuknuta a plna ked nieco zjem

mata29

ahojte vsetky :o)
no atam nezavidim ti, fakt neviem ako by som sa zachovala ja, asi by si mu to mala nejako vynahradit, aby si nepovedal, ze s romantikou konci ;o)

labu77

Tak to atam klobúk dole pred manželom, to ja si to naozaj u nás doma nedokážem predstaviť takú romantiku. A koľko krát som po tom snila..
Ale o inom. Včera som bola cvičit, dnes som trošku dolámaná, ale inak v pohode. Ešte v noci som si pripravovala obedík.Uff, som ti nejaká unavená. Tak budem musieť do seba naliať kávu, aby sa mi pracovalo lepšie.
Musím ale uznať, že po tých piatich dňoch mi je naozaj príjemnejšie.

atam

ahojte dievcata!!!vcera vecer som prisla z roboty,na stole vino,chlebicky,jednohubky,sviecka....cista romantika.pripravil to pre mna manzel,len tak,po dlhom dni.moja reakcia vsak bola neprijemna,ci nevie,ze som dnes zacala s dietou...citil sa dotknuty,bolo mu to luto,akosi nato zabudol.......aj mne to bolo luto,ale odolala som...ale nemam z toho dobry pocit.na jednej strane som sice na seba hrda,ale na druhej strane si myslim,ze to bolo odo mna netaktne....
ale nevadi,je tu novy den a mna cekaju skroby,tak pa