90 dnovka od 11.5.2009

mata29

ahojte baby, tak mna dnes cakaju skroby. dala som si melonik na ranajky. poviem vam, ze pre mna bol problem zase vitaminovy den, ktory som mala v sobotu, zase som mala zaludocne tazkosti, tak som si dala suchy cerstvy chlieb a potom misku musli. padlo mi to vhod a vobec sa nestresujem, ze som to v ten den nemala jest :o)

atam

labu:ono v podstate o nic nejde,zajtra mam mat UH,vynecham len vitaminy a hned po UH si dam bielkoviny,myslim,ze zas nejde o nejake znovuzacinanie....co sa tyka tej knizky,mam ju doma,dobre prestudovanu....dufam,ze ked si dam zajtra bielkoviny,tak este budes reagovat na moje odkazy...:-)

labu77

myslím si, že áno. To si každý začiatok budeš spisovať miery? Neviem, ja by som na tvojom mieste pokračovala tým dňom, ktorý má následovať. Asi by ma nebavilo stále začínať. Ono chudnutie začína v hlave. Tak ako je to písané vo všetkých diétach. Zmier sa s tým, že si to včera pokazila a dnes pokračuj ďalej.
Ak by som bola pozvaná niekam na návštevu a tam by pre mňa dnes nemali zemiaky alebo ryžu, aby som ich neurazila, dám si to čo mi ponúknu, ale iba polovicu. Nie je to slušné odmietnuť, čo myslíš ty?
Čítala si knihu o 90 dňovej diéte. Presne o tom tam píšu. Ak by si chcela, mohla by som sem dať odkaz na ňu, je na Rapidshare

atam

labu77
ked ja neviem,mam pocit,ze je to potrebne...kedze som vcera zlyhala,dnes som si povedala,ze si tam len nieco lahke a zajtra zacnem zas s bielkovinami,je pondelok,zaciatok noveho tyzdna,tak myslim,ze to bude tak fajn....ked som pred 5 dnami zacinala,tak som si popisala vsetky miery a teraz to urobim znova tak isto a zacnem s cistym stitom...robim zle???

labu77

Baby prečo chcete začínať odznova? Keď ste zlyhali, nie je potrebné ísť od piky, ale pokračovať ďalej. Veď to nedáva zmysel, neustále začínať :(

Ja som bola včera v Nemecku, dala som si na obed lososa so zeleninkou a na večeru, keďže som už nemala toľko času tak grilované mladé mäsko so zeleninkou. No a dnes mám škroby - polievočka s fazuľkou a zemiačikmi. Idem ďalej, to je princíp diety, zdokonalovať sa a nie hodiť všetko za hlavu a začínať nanovo.Alebo k tomu máte iný prístup?