Proste nema zaujem o sex

Príspevok v téme: Proste nema zaujem o sex
sklamanaaaaá

ahojte.s mojim mužom sme svoji rok aj pol.naš sexualny život bol ozaj super no posledny rok je to akosi divne.dopredu vravim že sme spolu v praci aj doma takže milenku nema.proste nema zaujem o sex,vtedy mi daval pocitit že po mne tuži a teraz nič.ked sa k tomu dostaneme raz za 3 tyždne tak je to len akoby moje doprosovanie a citim sa ponižene.ako keby si pri tom myslel že:na tu maš aby si dalšie tyždne neotravovala!ja mam z toho asi takyto pocit.velakrat som ho aj doktorovi posielala ale nechce o tom ani počut.trvdi že ma lubi,nechce ma stratit no k laske patri aj sex a on sa vobec nesnaži mi to dokazat a ani naš sexualny život zmenit.priznam sa myslela som už aj na rozvod.som mladučka a ja potrebujem mat pri sebe chlapa o ktorom viem že po mne tuži.a nevravte že dovolenka nam pomože.v lete sme boli na prekrasnom ostrove a tam to bolo take iste.predtym sme spolu spavali aj každy den,proste bolo to uplne super a teraz ako keby ma nevnimal ako ženu ale ako sestru...pomožte mi!može byt chori?možno mu chyba daky hormon alebo čo.dokonca ani ked som pusou tam dole tak ho nevzrušim a pred tym to vydržal par sekund a bol...som zufala!!!!!!!chlapy ako to je s vami naozaj?

vevericka

ahoj ja mam podobny problem ako by som to ja pisala... moj priatel ma 26 rokov ja 25 sme spolu rok a pol na zaciatku to bolo dobre teraz vobec nema záujem a sex..rozmyslam ze sa snim rozidem.. aj ked ho velmi milujem. nepodvádzama to viem na 100 percent! neviem co mam robit ale sex 1 za dva mesiace ma fakt nebavi chybami to velmi.. Nechce sa otom ani bavit nic ja mu kazdy den hovorim preco?? preco??? preco??? a on nato nic.. nechapem to vobec! predomnou mal strasne vela báb.. Spolu bývame.. mam pocit ze sme viac kamarati ako priatelia.. Rozmyslali sme aj nad svadbou ale ja som razdsej tichucko o svadbe lebo neviem co spravit bojim sa ze ho raz podvediem.. myslim na sex kazdu minutku, je mi az do placu ked nejaky jeho kamarat povie nejaku narazku ci sme sexovali celu noc.. ked sme neskoro napriklad prisli..vzdy hodim poznamku keby to tak pravda bola.. juuuj som zufala..este ze su vibratorky lebo by som asi zosalela..

darika

Ano,ale za ten rok si mu nedala podla vsetkeho sancu,len si ho podla toho ako si pisala nutila.Teraz mu ukaz,ze budes trpezliva,ze to nechas na nom.Skus vydrzat.Ak budes okolo toho moc rozpravat stale a znovu,len horsie bude.Ved su ine veci o ktorych sa mozte rozpravat.Na chvilu na problem zabudnite.Nechajte ho odist aj ked tam je a otvorte ho neskor.

sklamanaaaaa

no ano nevirieši sa tym nič ale čo sa budeme tvarit ako keby sa nič nedeje dalšie 3 mesiace?nestačil ten rok?

darika

Ved mozte,ale dohodnite sa,ze si date cas,ze mu ho das ty.Tym,ze budete okolo toho stale rozpravat,nic nevyriesite.Bud vam treba cas,teda jemu,alebo odbornika.Ale recami ten problem neodide.Len ho zvacsis,ked budes chciet stale o tom istom.Chlapi nemusia moc rozpravat.Im staci 3-4 vety.

sklamanaaaaa

dakujem skusim na nete najst nejakeho odbornika,dam mu to a viac sa s nim o tom nebudem bavit.len si myslim že to neni dobre ak o tom rozpravat nebudeme.

darika

To,ze pride to babo,lutovat nikdy nebudes.To ti garantujem.A nemusis sa zase bat sa ku nemu pritulit.Mozete pozerat tv,mozes ho chytit za ruku,ale nechod dalej.Ako som ti pisala,povedz mu,ze mu das cas kolko bude potrebovat.Ak sa po dovolenke nic nezmeni,nech ti ale on slubi,ze pomoze aj on tebe s tym,ze skusi ist odbornikovi.Moc to ale viac nerozoberaj,aby to nepochopil,ze sa vnucujes.Nesnaz sa byt zase moc odmerana.Neboj,su ine problemy v rodinach,kde su fyzicke nasilia,urzaky,nadavky,ponizovanie,kde je alkohol,milenky.U vas mam pocit,ze je len ten problem,takze si povedz,ze to vydrzis,pokial by ste sa nerozhodli to riesit skor.Moc vam drzim obom palceky.

sklamanaaaaa

je tu ešte jedna možnost prečo sa to stalo.nikdy nemal inu ženu okrem mna...možno to teraz na neho dolahlo...už rozmyšlam na kadečim....

moj nazor

Ak potrebujete nájsť sexuológa v blízkosti svojho bydliska, pozrite sa na zoznamy sexuológov na stránkach: www.potencia.sk, www. zivot-ako-predtym.sk.

moj nazor

Ženy k sexuológovi prichádzajú najčastejšie pre stratu chuti na sex, neschopnosti dosiahnuť orgazmus, ale aj pre partnerský sexuálny nesúlad či bolesť pri pohlavnom styku. U mužov sú to problémy s erekciou, s predčasnou ejakuláciou, ale aj s poruchami libida či bolesti pri pohlavnom styku. "Existujú sexuálne dysfunkcie, ktoré vieme zvládnuť pomocou liekov a poučenia pacienta, napríklad poruchy erektilnej funkcie či predčasnú ejakuláciu, alebo bolesť pri pohlavnom styku.