Proste nema zaujem o sex

Príspevok v téme: Proste nema zaujem o sex
sklamanaaaaá

ahojte.s mojim mužom sme svoji rok aj pol.naš sexualny život bol ozaj super no posledny rok je to akosi divne.dopredu vravim že sme spolu v praci aj doma takže milenku nema.proste nema zaujem o sex,vtedy mi daval pocitit že po mne tuži a teraz nič.ked sa k tomu dostaneme raz za 3 tyždne tak je to len akoby moje doprosovanie a citim sa ponižene.ako keby si pri tom myslel že:na tu maš aby si dalšie tyždne neotravovala!ja mam z toho asi takyto pocit.velakrat som ho aj doktorovi posielala ale nechce o tom ani počut.trvdi že ma lubi,nechce ma stratit no k laske patri aj sex a on sa vobec nesnaži mi to dokazat a ani naš sexualny život zmenit.priznam sa myslela som už aj na rozvod.som mladučka a ja potrebujem mat pri sebe chlapa o ktorom viem že po mne tuži.a nevravte že dovolenka nam pomože.v lete sme boli na prekrasnom ostrove a tam to bolo take iste.predtym sme spolu spavali aj každy den,proste bolo to uplne super a teraz ako keby ma nevnimal ako ženu ale ako sestru...pomožte mi!može byt chori?možno mu chyba daky hormon alebo čo.dokonca ani ked som pusou tam dole tak ho nevzrušim a pred tym to vydržal par sekund a bol...som zufala!!!!!!!chlapy ako to je s vami naozaj?

sklamanaaaaa

a čo pojdem do manželskej poradne sama...on somnou nepojde pre neho to bude ponižujuce povedat aky je tam problem.a taka velka laska to bola.spadol mi priam z neba tyžden po tom ako mi moj otec zomrel.bol vždy pre mna oporou nikdy sa ani na druhu nepozrel.hambim sa za to že som už aj na rozvod myslela.nedokazala by som ho opustit.no tento problem ma trapi a zožiera že sa už rok s nim nič nerobi...možno by aj šiel k doktorovi len ide o to že na to potrebuje papier od obvodnej lekarky.a čo jej povie?nevie sa mi postavit?

moj nazor

mas pravdu nie je to riešenie,ale mozno on pocit že ked dalsi raz zlyha tak to bude este vacsi trapas a radšej sa tomu vyhne a radsej bude riskovat že mu to budes vycitat že to nerobil ako to robil na figu.to je jeden z dovodov a potom tu je dalsi.ktori suvisi s tym nabalovanim problemu,kedy svojim vlastnym zlyhavanim sa mu zhnusuje sex samotny,lebo ho privadza len do problemov.vtedy je naozaj najlepsie navštivit odbornika.je to ako pri depresii,ak je v zaciatkoch tak si mozno clovek dokaze sam poradit ale ak je to uz dlhsie treba sa zverit do ruk odbornika,ale nie je to lahke pre toho cloveka,niekedy to oddaluje dlhe roky,rodina trpi on trpi ale nenachadza odvahu riesit to.skus porozmyšalt nad tou manželskou poradnou alebo psychologom.

sklamanaaaaa

no myslela som aj na to že určite mu to nemože byt jedno,ved je mlady chlap.a viem že chlapy su na take svoje veci pyšny.ale prečo sa mi neotvori,nepovie mi čo ho trapi ak ho niečo trapi,prečo tiež nehlada pričinu toho problemu.nechce somnou spavat lebo sa boji že zasa zlyha.no to neni riešenie vyhybat sa sexu...

moj nazor

vieš asi je skoda že si tu nenatrafila na nejakeho rozumneho chlapa,ktory prešiel takym problemom.niektori chlapi nevedia byt taki otvoreni a riešit problemy.
musis si uvedomit že pre neho je to naozaj vacsi problem ako pre teba,aj ked sa ti to mozno nezda.pre neho je to obrovske zlyhanie a hlavne preto lebo je este mlady,nevieš si predstavit asi čo všetko to pre neho znamena.to nie je len zlyhanie voči tebe ale hlavne pre neho samotneho.

sklamanaaaaa

no len si myslim že taka kriza čo trva rok neprichadza v roku aj pol manželstva.ja neviem ako by som ho mala prinutit aby sa pokusil aj on s tym niečo robit.ale si myslim že 26 ročny chlap ktory nepije a ani nefajči nemože byt impotentny...vidi že som neštastna a trapi ma to ale on da mi pusu a otoči sa chrbtom.

moj nazor

ja pracujem so svojim manželom uz viac ako 15 rokov.mame svoje koničky,mame kopec priatelov.on chodi so svojimi kamosmi sportovat ja so svojimi kamoskami.chodievame casto spolu na vecere,do kina a na vylety.sme spolu stale ale necitim sa ze by s ami zunoval a nemam ten pocit že by som sa ja jemu zunovala.občas si lezieme na nervy a vymiename si nazory,občas nemam ja chut na sex občas on.ale krizu sme mali v manželstve 2x a myslim si že za 25 rokov manžestva j eto uplne normalne.ak dokaže jeden tolerovat druheho nemusi ho zrovna nosit na rukach a vi eže ho ten druhy miluje.naco jej pišete tak ehluposti,že ju ma plne zuby jej muž,nikto nevidime do vnutra ich rodiny,može v tom byt hocičo ale aj nič.
ja by som ti este poradila ak by si si s tym naozaj nevedal dat rady,skus poradnu manželsku,tam ti poradia aj to ako sa mas spravat k nemu aby si ho donutila riesit problemy.

sklamanaaaaa

baby dakujem skusim sa držat vašich rad,nebudem naliehat na neho.ako to dopadne tak to dopadne.povedal mi že na tejto letnej dovolenke by chcel spravit babo...len sa bojim jedneho.budeme rodinka aj s babatkom a potom to bude take iste.čo potom?

moj nazor

ja tiez nie som chlap ale zijem 25 rokov v manželstve a skusim ti nieco napisat.
moj manzel je naozaj moja velka laska,prve roky nasho chodenia a neskor spolunaživania boli plne sexu.jeden rok moj muz stratil zaujem o mna.myslela som si že si nasiel nejaku inu,ale nenašiel.proste ho to asi zunovalo,mal problemy v praci,kopec stresu.potom problemy v jeho rodine a vsetko sa to odzrkadlilo na nasom sexualnom vztahu.pre mna to vyzeralo ze je inak v pohode,nemala som ponatia že to moze takto vplyvat na neho.zdali s ami to pre mna tak ebezne problemy.a tym že som na neho stal enaliehala aby to riešil,tak sa to len zhoršovalo.boli sme spolu v zamestnani,boli sme spolu doma a bolo toho asi vela,len mne bolo tak dobre a neuvedomila som si co v tom vsetko moze byt.pomohla mi starsia kamaratka ked som sa jej zdoverila po nasej dovolenke,ktora dopadla ako vasa.povedala mi že aby som skusila prestat o tom hovorit a nenutila ho to riesit ani u lekara ani nicim inym.povedala mi aby som bola mila k nemu ,chapava ale nevtierava a povedala mu že je to problem a som pripravena to s nim zdielat a pomoct mu ke dbude on chciet.a tak som to aj skusila.bola som mila nezna ale nic som od neho nechcela.trvalo to vyse troch mesiacov.nechcel ist k lekarovi ale vedel ž ema problem.zacal sportovat a zacali sm eviac chodit spolu von.o sexe nepadlo ani slovko.postupne som zacala aj ja viac sportovat a nejako sme sa zase zacali kazdy den viac a viac zblizovat.naše prve milovanie po tych dlhycg tyzdnoch bolo take divne,naružive ale rychle.vedeli sme preco,ved po takej dlhej dobe to nie je ziadny div.ale bolo to kazdym dnom lepsie.a dnes viem že ten problem bol problem zo stresu .je to taky kolotoc,stava sa to vela mladym manzelom a vela starsim parom.chce to len trpezlivost.ja viem že si este mlada a tužiš po nom,ale bohužial problemy sa dnes uz nevyhybaju ani maldym ludom.ak mate medzi sebou dobru komunikaciu,skus sa s nim este o tom porozpravat bez toho aby si naliehala na samotny sex.skor to obrat na otazky vnutorneho pokoja a skus z neho vytiahnut ci ho nieco netrapi vo firme,v rodine.niekedy pre inych malickosti dokazu zablokovat cloveka na nepoznanie.a porad mu ak nesportuje,zmenu zivotospravy.pohyb robi divy nielen s telom ale aj s dušou.vela štastia!

sklamanaaaaa

myslim že rok trapenia a vnucovania z mojej strany stačil...ked on to ma na haku že naš vztah ide dolu vodou tak ja ho určite sama nezachranim.

sklamanaaaaa

filmarik zasa sa opakujem.pracujeme spolu 2 mes a ten problem trva už rok.a v praci sa vidime len cez prestavku takže to neni o tom