Proste nema zaujem o sex

Príspevok v téme: Proste nema zaujem o sex
sklamanaaaaá

ahojte.s mojim mužom sme svoji rok aj pol.naš sexualny život bol ozaj super no posledny rok je to akosi divne.dopredu vravim že sme spolu v praci aj doma takže milenku nema.proste nema zaujem o sex,vtedy mi daval pocitit že po mne tuži a teraz nič.ked sa k tomu dostaneme raz za 3 tyždne tak je to len akoby moje doprosovanie a citim sa ponižene.ako keby si pri tom myslel že:na tu maš aby si dalšie tyždne neotravovala!ja mam z toho asi takyto pocit.velakrat som ho aj doktorovi posielala ale nechce o tom ani počut.trvdi že ma lubi,nechce ma stratit no k laske patri aj sex a on sa vobec nesnaži mi to dokazat a ani naš sexualny život zmenit.priznam sa myslela som už aj na rozvod.som mladučka a ja potrebujem mat pri sebe chlapa o ktorom viem že po mne tuži.a nevravte že dovolenka nam pomože.v lete sme boli na prekrasnom ostrove a tam to bolo take iste.predtym sme spolu spavali aj každy den,proste bolo to uplne super a teraz ako keby ma nevnimal ako ženu ale ako sestru...pomožte mi!može byt chori?možno mu chyba daky hormon alebo čo.dokonca ani ked som pusou tam dole tak ho nevzrušim a pred tym to vydržal par sekund a bol...som zufala!!!!!!!chlapy ako to je s vami naozaj?

sklamanaaaaá

no dakujem za reakcie no podla mna neni normalne ak sa pred nim ukažem v sexi pradielku a pusou sa mu hram tam dole aby sa mu nepostavil.a ak sa mu postavy je to na 5 nim a potom zasa nič.stresom ani pracou to nebude lebo na dovolenke nič nerobil len ležal na plaži a tiež som z neho nič nemala...preto to nechapem čo sa deje...

gillyflower

Nie som sice chlap, ale aj tak sa k teme vyjadrim.
Zijem uz v dlhorocnom vztahu. Odkedy som zacala byvat s priatelom, tak nas sexualny zivot tiez pochabol. Viem, ze ma lubi a viem, ze nema milenku, no tiez nie ja na mna taky zhavy ako na zaciatku.
Podla mna je to v tom, ze sa uz tak dokonale pozname, ze nie je co objavovat:( Sex mame sice niekolkokrat do tyzdna, no predtym to bolo kazdy den, niekedy aj 2 -3 krat za den.
Tiez som bola z toho smutna, snazila som sa vymyslat nove veci na osviezenie, dokonca sme boli parkrat aj v sex shope a nakupili si hracky. A musim povedat, ze to urcite pomaha!!! Alebo som si kupila novu sexy kosielku na spanie, ci pradlo. Snazim sa vymyslat vzdy nieco, co to osviezi. Vdakabohu na to este leti. Tiez som vsak zvedava ze do kedy...

dement

zrejme ho to prestalo bavit nema z toho taky pozitok jak volakedy.. uz si na to zvykol nechyba mu to .. mozno keby ste nespavali vtedy kazdy den spolu tak by to bolo ine..

jajka001_

a ako dlho sa poznate?
moja diagnoza je ponorkova choroba :) skus ho neotravovat chvilku so sexom. alebo sa tvár, že strácaš onho zaujem a hladas si ineho - obcas to zaberie :) inak nemyslite si ze chlapi musia mat vzdy chut na sex. ak ma vela stresov, prace, je unaveny, tiez nemusi mat energiu
a mozno je v tom ina zena, nemusi s nou spavat, staci ked ze nou ocareny