Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zle otocene babo :(

beb

Ahoj, už som tu písala o mojej skúsenosti. Nechcem tu už strašiť. Ak sa dieťatko neotočí do pôrodu, je to indikácia na cisársky rez. Trvaj na ňom , ak budú váhať!!!!!!!

dana12011968

aj môj malý bol v priečnej polohe od 24-teho týždna rodila som cisárskym ale trocha mali lekári problém ho vytiahnút lebo bol v brušku úplne pod rebrami zapchatý ako štopel,lekári fučali a vytiahli ho za nôžky nie za hlavu ako by sa malo....ale naštastie je všetko v naj poriadku..

bibi...

V dnešnej dobe už to neni taký problém.Niekedy aj lekárovi sa podarí otočiť,čiže nasmerovať bábo hlavou dole.Ked nie,tak ako posledná možnosť existuje aj cisársky.

lenuliatko

nasa mala bola otocena na priec v bruchu.nohami sa mi zapierala do rebier.bolelo to hrozne .nemohla som spat.jej to nijako neublizilo.ale su aj cviky po ktorych by sa babo malo otocit.ale pri porode sa skoro vzdy otocia a ak nie je tu este ten cisarky rez ktory nie je uz teraz taky nebezpecny.

kika32

Zavisi to od toho v ktorom si mesiaci. Ked je to uz v 9 mesiaci tak moze byt problem pri porode, ale niektore deticky sa stihnu este otocit. Inac sa to cato riesi cisarskym rezom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zle otocene babo :( - Fórum - ZDRAVIE.sk