krvácanie po sexe

meggušik

ahojte,,tak mne sa také niečo stalo dvakrát, že som krvácala pri sexe samozrejme som sa hneď zľakla a šla k lekárovi, no našťastie som zdravá, urobil mi všelijaké vyšetrenia, a aspoň som sa uistila že som v poriadku, tak všetkým dievčatám odporúčam po takejto skúsenosti určite navštíviť lekára pre istotu..môže to byť podráždenie sliznice alebo niečo také a nemusí to byť nič vážne..

sheba

no krvacanie pri sexe je pravdepodobne sposobene poskodenim sliznice,cize prilisna manipulacia pri sexe alebo moze byt ranka na krcku maternice,a to sposobuje krvacanie...treba sa dat vysetrit!

GaBuLLiQ

bože pomožte aj ja pri sexe krvacam a neviem prečo dost som z toho vyplašena pretože som nedostala krami ale iba pri tom krvacam tak neviem čo mam teraz robit prosim poradte prosiiiiiiim som zufala

***

ahojte prosim vas mohli by ste mi poradit krvacam pocas sexu aj ked nemám menzes..a ešte k tomu mi opuchnú pysky aj klitoris neviete to spôsobuje..prosim o radu

jaja_jaja

Ja som mala ten istý problém a lekárka mi zistila, že mam ranku na krčku maternice čo spôsobovalo krvácanie.

zulik

Baby, ako tu uz jedno dievca pisalo,chodte ku gynekol.Dajte sa pozriet.Nechcem strasit,ale ak si najdete na google info na tuto temu tak tam mozno najdete dostatocne info ohladom krvacania.Ja som po sexe nikdy nekrvacala,ale viem ze sa to stava niekedy,ak je ta zena postihnuta hpv virusom alebo rakovinou krcka maternice.Viem to,pred par tyzdnami mi vyoperovali kusok z krcka ktore bolo napadnute tymto virusom.A dost som toho nasla na internete. Nebojte sa a zajdite na vysetrenie.To je len moja skusenost.

12anetka

CAUTE..AJ JA MAM TAKY PROBLEM.PRI SEXE SOM ZACALA JEMNE KRVACAT..HNEDOCERVENA FARBA! NECHAPEM PRECO..MAM DVA TYZDNE PO MENSTRUACII.NECHAPEM PRECO! STALO SA TO ASI TRETI KRAT..A RAZ SA TO STALO AJ SAMOVOLNE..NEBOL SEX..ZACALA SOM MAT HNEDASTY VYTOK..NEVIEM PRECO TO JE..ALE ROZMYSLAM ZE UZIVAM ANTIKONCEPCIU YADIN...ZE CI TO NEMOZE BYT Z TOHO..ALEBO SOM MALA NEDAVNO PROBLEM Z NACHLADNUTÍM..NEMOZE TO BYT Z NACHLADNUTIA? ALEBO UZ NEVIEM..PROSIM PORADTE...S PRIATELOM SME DVA ROKY..TAKZE SME NA SEBA ZVYKNUTY..PROSIM NAPISTE