krvácanie po sexe

:)

to strach:
nie nemusi sa jej pri palcovani pretrhnut blana ale napr. moze sa stat ze je malo vlhka ... vtedy skus pridat aj jazyk;) alebo lubrikant tiez to mozu byt tvoje nechtiky alebo si prilis "drsny" a ked ona uz ma orgazmus teda aj stahy posvy tak jej tam mozes vtedy daco spravit

demina

Keď to je po každom milovaní, určite by som zašla k lekárovi. Pozor na takovinu krčka maternice. Nechcem strašiť. Veľa zdravíčka.

jarulinka

s tym chodte doktorovi, ja to tiez mavam a to preto, lebo mam ranku na krcku maternici, no zla sprava v podstate sa stym neda nic robit...

lole

mne sa to tiež raz stalo a bolo to tým, že priateľ bol tak trocha viacej naddržaný tak bol aj tak "surovejší"...možno mi niečo porušil a preto to začalo krvácať...

strach

tiez mam taku otazku ako sedemnastka, preco sa stava, ze caja pri palcovani krvaca?je to preto, ze mozno sa pretrhla blana,alebo je na to iny dovod ???,

Bubi

Kenka: Myslím, že by ste sa s priateľom mali vždy pred "prstovaním", alebo pred samotným aktom presvedčiť, či si dostatočne vlhká, pretože práve sex za sucha spôsobuje takéto problémy. Možno by ste mali ako predohru používať skôr orálny sex, ak ani to nepomôže, tak použite lubrikant.

kenka

ahojte,ja mam taky problem,ze krvacam po sexe ale nie vzdy,iba ked je to take "drsnejsie"ale len hned po, na druhy den uz nie.a stava sa mi to aj ked ma priatel prstuje..poradte mi ci je to nieco vazne...dakujem