Hygiena a piercing/rizika piercingov

alishia

Čúš:)) len wám chcem powedať že ak chcete nejaké informácie čo sa týka pearcingu, rada wám odpowiem..myslím tým čokolwek..stačí ak napíšete na e-mail: ann123@azet.sk ...dakujem..pa

janqqqa

ee obocie woobec nebolii :D to je uplne ze w pohode :P ale jazyk ... hmm ..to us lutujem ze som si dala :((( nenarmalna bolest :((( ... obocie 4-ewer :P

dhadi3

Ahoj ludkovia chcem sa opytat a potreboval by som radu nejakeho cloviecika co uz toho zazil dost co sa tyka piercingov.....nemam ani jeden ale chcem si v priebehu buduceho tyzdna dat do oboci a pak o rok do jazyka ale to teraz neriesim.....KTO BY MI VEDEL PORADIT CI TO BOLI A CI MOZU NASTAT NEJAKE KOMPLIKACIE??????....vazne velmi to potrebujem ......dakujem za vstko a prosim piste na mail dadqo3@azet.sk budem len rad ak sa dozviem nejake novinky a rizika aby som si daval pripadne pozor....DAKUJEM VELMI PEKNE !!!

marek6969

caute...prosim vas,co sa mi moze stat ked si dam piercing do jazyka....pocul som vselico ale neviem ci to je pravda...diky za rychle odpovede....

achesa28

Ahojte
chcela by som si dat piercing do pupku ale cela by som vediet ci mi potom po vybrati niekedy uplne zmizne stopa po nom

blaznivadivoska

cauko ludia ja som si dala asi tak red dvoma rokmi do bruska piercing je to uplne super dala som si to na narodky bola som velmi stastna bolo to super.moc to nebolelo,potom som si dlaa do jazyka to mam uz vyse roka apol a je to fakt super.no ale to uz bolo o inom.rano som sa poriadne najedla ,dala so si piercing do jazyka to strasne bolelo ani nie moc ale par slz mi vyletelo zijem takze soom to zvladla cely den som nic nejedla bolelo ma to ale kamoska zase jedla co videla nic jej nebolo to zalezi od cloveka tela apodobne citlivosti.potom sooom dost pila vsetko jedlo vyvracala bo som cely den nejedla apotom nadzgala masom vecer ked vino mi to s necitlivelo a po tyzdni ok,,super nic bolo to super,neviem si predstavit zivot bez jazyka stym ziaden problem nemam,ani v nose nieje problem to mam rok a bomba,je to krasne mam taku malu striebornu kvetinku je to super,predtym srdieclo stale tomenim aj podla oblecenia ladinm farby ale mam stale problem s piercingom v brusku stalemi to hnisa lenze mi opadava s toho striebro akoze v shope to bolo streiebro po roku to ide dole takze asi nebolo neviem musim kupit novy abude to ok,,drzim palce vsetkym co si to chcete dat,je to super nelutujem nic ahlavne jazyk.nedojkkazem si bez tojho predstavit zivot amoj priatel to doslova miluje ked....

zuzanaaaaaaaaaaaaaaa

chcem sa opytat mam pierc v jakyu treti den. prve dva boli uplne v pohode jedla som vsetko nebolelo ma to. a na tento treti den je to hroza mam okolo prepichu bielu vsrtvu a nepomaha mi nic poradte co to je?ci to prejde ak to neprejde do tyzdna dam si ho dole

katu5ik

mam novy piercing v pupku a ked sa dotknem koze medzi gulickami, tak citim tu tycku..je to normalne ? :D:D neznamena to že piercing nie je dost hlboko? ... dikeees:D:D:D