Hygiena a piercing/rizika piercingov

mcr

CAWTE...chcela by som sa opytat..ze ci boli piercing do pery??..a kolko to asi stoji??...diky cawte..piste na mail!!:D::D

sugrik

cafte...pocujte ake su rizika pri piercingu do pupka?boli to velmi?aky je najlepsi kov ??prosim piste na sugrik123@azet.sk

lalis

ahojkyyy pls potrebujem poradit,som na vylete v cudzinee aaa chcem si tu dat posledne dni pred odchodom spravit piercing do nosa na pamiatku... lenze domov letim lietadlom....a bojim sa ci tam nieje nejake riziko,kedze v lietadle je aj iny tlak aj vsetko...aby sa mi nerozkrvacal nos v tej vyske alebo daco...neviete mi poradit pls ci je to bezpecne ist aj tak do lietadla?? skor si to nemozem dat z roznych pricin...jedine 1-2dni pred odletom.....pst piste na mailik :) dakujeeeeem :)

lalis

ahojkyyy pls potrebujem poradit,som na vylete v cudzinee aaa chcem si tu dat posledne dni pred odchodom spravit piercing na pamiatku... lenze domov letim lietadlom....a bojim sa ci tam nieje nejake riziko,kedze v lietadle je aj iny tlak aj vsetko...aby sa mi nerozkrvacal nos v tej vyske alebo daco...neviete mi poradit pls ci je to bezpecne ist aj tak do lietadla?? skor si to nemozem dat z roznych pricin...jedine 1-2dni pred odletom.....pst piste na mailik :) dakujeeeeem :)

*klaudia*

Tak ja mam piercing v brade v pupku a v jazyku a v pohode je vsetko...a vobec to nebolelo.
Ludia ak si chcete dat aj vy piercing tak si dajte leboje tovelmi pekne a nebolí to ...aj ja som sa bala po prvy krat a potom už v pohode :-)

***misa***

Tak ja mám piercing v jazyku v brade a v obočí a nebolelo ma ani jedno....ludiaje to príserne pekne dajte si ak chcete...nebolí to fakt.....ja som sa tiez zo zaciatku bala ale teraz je to v pohode a som rada ze to mam.

lucia.

ahojte všetci....ja by som sa chcela spytat ci bolí piercing dobrady alebo nad hornu peru.....a kde to je lepsie??
prosím vas o odpoved keby ste vedeli lebo by som si velmi chcela dat do brady ale sa velmi bolím...pls napíste mi na moj nick na pokec: luucia5842@azet.sk
PLS LUDKOVIA NAPíSTE MI

marko321

Ahojte.. mám pierc v jazyku skoro mesiac... samotný prepych v podstate nebolel ale potom som 5 dni nemohol poriadne jest... najlepšie je jesť len polievky a také veci.... a asi 8 dní som shushlal lebo jazyk spuchne(je dobré cmulať lad)... teraz je to už v poho... môžem jesť všetko na čo mám chuť a rozprávam ako pred tým... som rád že som sa odhodlal podla mňa to je super a môžem si len pochváliť(priatelka tiež nemá nič proti:)). PS: z rodiny sa mi to nikto nedozvedel :D

lucynka

cawte... mno chcem dat piercing do nosa ale newiem čže ta boli ,,, a ako mam očistit nos ... môj e-mail je tigrica396@azet.sk dakujeme wam a prosim was vysvetlij mna ... ok paa x)

lucynka

awwojjtee ... mno som cela dat piercing do nosa ale cem sa nieco opytat alo ja mam ako očistit nos aj že ta boli?? cawte napiste na mojho e-maila ... x) paa dakujeme wam ...