Hygiena a piercing/rizika piercingov

robo357

Zdravim chcem si dat pierc do brady a cez peru jednoduche dve gulicky. Chcem sa len spitat ak mi niekto vie poradit či dierka v brade zarastie..... Ja mam inac piercing v jazyku a tunel 1cm v uchu.Ak sa budete chciet nieco spitat v pohode odpisem. moj email robo357@azet.sk Prosim vas napiste mi tam aj o tej brade ktori mate skusenost.. dik

nicolllcek

afjte vsimla som si ze tu dost pisete o piercingu do obocia tak rtrosku skusenosti pre vas.......moj barska si dal urobit v piercingovom do obocka a vobec ho to nebololelo to ze v obocku je vela akupunkturnich bodov je blbost pierc do obocia boli najmnenej s celej tvare okrem ucha samozrejme...........vysolil za to aik 1000sk ale to len pre to ze to cel mat kvalitne a vobec sa mu to nezapalilo anii nehnisalo a to zepo case vypadne je dalsia hlupost .........skor je prvada ze pocasie sa telo prisposobi a auz niekedy nejde ani vybrat:)takze ziadni strach pierc do obocka je sexi hehhe

boobinka

:) no ja som xcella pircing do jaziyka ptm som kukala na dvd video jak jedna holka dostala rakovinu a jak jej amputovali jazyk thaq som si to rozmyslela a dalasom si do ucha hore do chrupavky..teras to je docela cerstve alee je to super a skoro vobec to neboli len sa an topm enda spat :D:D aa ptm mam este v oboci a to je tioez v pohode len zo zaciatku to bol nezvyk:D

svetlana6

ahojte. ja mam piercing v bruchu uz asi 5 rokov. nikdy som s nim ziadne problemy nemala. zapalene som to mala iba po zakroku, mozno par tyzdnov este. v salone kde mi to prepichovali som si na to kupila special vodicku na cistenie, ktora bola uuplne UZASNA!! ked som to mala zapalene, tak som to nou potrela a na druhy den nic. stala tak do stovky- 5 ml (uz si nepamatam). ked sa mi minula, tiez som rozmyslala cim to budem cistit. pozrela som teda na chem. zlozenie a bol to roztok chlorhexidini digluconas. tak som sla do lekarne, ci maju nieco, co tu latku obsahuje. jedinym pripravkom je CORSODYL. sice je urceny na zápaly dasien a ustnej dutiny, ale je to vlastne to iste, co mi v salone predali na pupok. s tym ze za stovku zozeniete corsodylu 2 deci a nie 5 ml. tu je link na online lekaren, kde sa o tom dozviete viac -odkaz odstránený- fakt odporucam

xixinka252

Ajojte, takze ja mam piercing v pupku uz 7 mesiacov a mam tam aj novu nausnicu..je to uplne v poho a neboli to takze smelo do toho chodte..je to haluz a dobre to vyzera...a idem si dat aj do jazyka a do ucha-do chrupavky uvidim este..a piercing v pupku sa hoji asi najdlhsie aj 6-8 mesiacov pokial to cistite kazdy den,nemalo by sa nic stat..a zapaluje sa ale ako komu ja som to mala zapalene len raz a pomohla Demanovka (jedna baba to tu uz tusim pisala) a naozaj to pomaha na zapaly..a davajte pozor aby sa vam pupok nezatrhol lebo to potom boli 100x viac ako prepich:D taaq to asi vsetko keby ste chceli vedet viac ozvite sa na mail- papa:)

xixinka252

Ajojte, takze ja mam piercing v pupku uz 7 mesiacov a mam tam aj novu nausnicu..je to uplne v poho a neboli to takze smelo do toho chodte..je to haluz a dobre to vyzera...a idem si dat aj do jazyka a do ucha-do chrupavky uvidim este..a piercing v jazyku sa hoji asi najdlhsie aj 6-8 mesiacov pokial to cistite kazdy den,nemalo by sa nic stat..a zapaluje sa ale ako komu ja som to mala zapalene len raz a pomohla Demanovka (jedna baba to tu uz tusim pisala) a naozaj to pomaha na zapaly..a davajte pozor aby sa vam pupok nezatrhol lebo to potom boli 100x viac ako prepich:D taaq to asi vsetko keby ste chceli vedet viac ozvite sa na mail- papa:)

cini mini

NOooooo tak dneska je streda a piatok idem na jazyk, som sa rozhodla, planujeme to so spoluziackou uz vyse 2 mesiacov, s tym ze sme si pekne stanovili datum a odratavame dni.:P tesim sa na to a celkom aj bojim, rodicia samozrejme nic nevedia, sak zistia potom..:P tyzden na to sa chystam do chorvatska tak dufam ze nevzniknu ziadne komplikacie...celkom dost som si o tom precitala a myslim, ze viem vsetko potrebne...vsak v studiu mi to aj tak vseetko este povedia...:)) potom napisem, jako dopadlo:D

ZyxerkA

ako som uz niekolko krat pisala, nebudem tu pisat litanie a opakovat sa, otazky ohladom piercingov icq 228-139-046. vek 15 a vyssie

dadka

ahojte kto by mi poradil ? chcem si dať peircing do brady...len mám okolo toho zopár otázok? bol by niekto ochotný kto by mi napssal na daduska121 na pokeci alebo mail to je jedno...ďakujem všetkým ktorý mi poradia