Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hygiena a piercing/rizika piercingov

nessa

Ahojky...prosim vas,ja mam presne opacny problem ako vacsina z vas...nasi mi nechceli dovolit dat si piercing do pupku,no nakoniec to vyslo a povolili.Teraz ho uz mam od maja...teda nejake tie 4mesiace..vsetko bolo ok,dalo sa prezit..na piercing som si uplne zvykla..vobec mi nevadi..ani niekedy nevnimam ze ho mam...len ma zacal trosku trapit,pretoze nie je este uplne zahojeny..vrchna dierka ano ale ta spodna nie..trosku hnisa..nie ako na zaciatku..ale najdem si po dni takee..zoschnute ako chrastu..zacala somm si robit starosti,pretoze som od vela ludi pocula,ze sa im neprijal..alebo som citala,ze jednej babe zacali vypadavat vlasy a potom zistili,ze to z neho...dalsia zase zacala priberat rapidne a nevedeli jej pomoct...uz sa tak bojim,ze nvm co robit..uvazujem nad tym,ze ho vyberiem...ale neviem co robit..nechcem sa ho vzdat no bojim sa..minnule som si vsimla,ze mi hrozne zacali vzpadavt vlasy..vyberam si niekedy az chumace pri sprchovani a pritom mi nikdy predtym nevypadavali....prosim vas POMOZTE MI SOM BEZRADNA:((

nessa

Ahojky...prosim vas,ja mam presne opacny problem ako vacsina z vas...nasi mi nechceli dovolit dat si piercing do pupku,no nakoniec to vyslo a povolili.Teraz ho uz mam od maja...teda nejake tie 4mesiace..vsetko bolo ok,dalo sa prezit..na piercing som si uplne zvykla..vobec mi nevadi..ani niekedy nevnimam ze ho mam...len ma zacal trosku trapit,pretoze nie je este uplne zahojeny..vrchna dierka ano ale ta spodna nie..trosku hnisa..nie ako na zaciatku..ale najdem si po dni takee..zoschnute ako chrastu..zacala somm si robit starosti,pretoze som od vela ludi pocula,ze sa im neprijal..alebo som citala,ze jednej babe zacali vypadavat vlasy a potom zistili,ze to z neho...dalsia zase zacala priberat rapidne a nevedeli jej pomoct...uz sa tak bojim,ze nvm co robit..uvazujem nad tym,ze ho vyberiem...ale neviem co robit..nechcem sa ho vzdat no bojim sa..minnule som si vsimla,ze mi hrozne zacali vzpadavt vlasy..vyberam si niekedy az chumace pri sprchovani a pritom mi nikdy predtym nevypadavali....prosim vas POMOZTE MI SOM BEZRADNA:((

nessa

nessa

nikushiq

ja mam pearcing v jazyku 6rokov a je to pohoda nad perou mam tri roky a tiez je to super v pupku mam 4 a pol roka a tiez extra no a na obocie sa ide dnes :D vsetko je s pearcingami v pohodicke ak sa o to clovek stara. Tak pome nech je nas viac :D

Slawčiik :)

ja som si dala uz spavit teda :) am ho tret den ale stala sa mi taka nehoda ze mi vypado ako som si ho citsila aspadol do umyvadla....teda ja som ho nevyberala on sa mi proste tak njk vysunul neviem ci som on nejak zavadila alebo neveimco....a to bolo v noci cize som si nemohla utekat kupit novy ocelovy tak som si tam dala strieborny co som mala len aby mi to nezarastlo v noci a rano som si utekala kupit taky, akym sa to prestreluje, vydezinfikovala som si to a dala som si ten novy....myslite ze sa mi to zahoji? kvoli tomu striebru mi to hnisalo :(

mnamka257

vzdy je nejake riziko.v prvom rade si ho musis dat robit v serioznom a cistom zariadeni a pravidelne si ho cistit a mesiac po spraveni nevyberat.vsetko by ti ale mali povedat na mieste kde si ho das robit a taktiez by ti mali dat vodicku na dezinfikovanie

Slawčik

Ahojte...chcem si dať piercing do nosa formou nastreľovania.
Chcem sa spýtať, že či keď sa skončí tá doba, cez korú tam musím mať tú jednu "naušnicu" a ja si budem môcť dať akúchcem, tak či tá "naušnica" bude musieť byť z chirurgickej ocele alebo titnu.
Niekde som medzi odpoveďami čítala, že to má byť iba tento druh ale tá baba v tom salóne má strieborné.
Stalo by sa niečo kebyže si dám striebornú potom?
ODPOVEDZTE PROSím..lebo ja už zajtra chcem ísť... :(

Slawčik

Pre misuliik: Ja som sa bola nedávno pýtať v salóniku tu neďaleko a tam mi povedali, že cakompak 7 eur aj s náhradným piercingom.
a to nie je vlastne prepichnutie ale nastrelovanie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.