Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne

nikol84

JELINKA-tak to je pravda, menstr. cyklus HAK aj mne upravila, nemam ani take bolesti bri tom...no aj ja som toho vyskusala viac nez dost...aj som do toho investovala mrte, aj casu aj penazi...a skratka neviem co este spravit...lieky uz do seba nechcem tlacit, za tych 10rokov som zhltla dost...pockam asi na zazrak:)

jeeliiinka

Myslim ze uz tu skoro nik necahpe ocom kto pise... :D:D dala som sa na antikoncepciu koli pleti ale mam problemy s menstruacnym cyklom takze ho musim upravit...takze som to dala trosku tak dokopy...inak nikol :D heh toto co som vymenovala bola len jedna patina z toho co som vyskusala heh takze sme natom rovnako...a hovorim prave otom ze finish je v nedohaldnu...ze nato treba mat vela trpezlivosti aby ste sa zbavili aknoznej pleti...a ja som skusala vela...zynerit duacgel eklaran zinkovu mast eryfluid cytrovital vodicku skynoren gafrovu mast vseliake pletove masky...pitie caju uzivam zinok a ine vitaminy na plet...nejem vela mastneho...ocistne kury...dalej propolis, antibiotika som dostavala od koznej...mikrodermabaziu som vyskusala...kozmeticky vselijake...a stale to nieje ono..

nikol84

JELINKA-neber antikoncepciu len kvoli pleti!.fakt ti to radim uprimne, tu chybu som spravila aj ja...nie je to riesenie a kozna ktora mne/niekomu predpise antikoncepciu ako liek na akne u mna zdaleka nie je lekarka..a jelinka, antikoncepciu ked chces brat iba 2 mesiace to mas uplne zbytocne, ucinkovat na plet zacne az po 3 mesiacoch uzivania...(alebo som nepochopila tvoj prispevok?..)..na aku liecbu si sa dala? na HAK, ci na roaccutane?...
PROSTEJA-nehram sa tu ja na nic, hovorili mi o tom aj lekarky a videla som aj na kamoske, ktora to brala...a teraz ma dalsie zdravotne problemy, ktore dovtedy nemala, to nejedna lekarka oznacila ako svinstvo...ved uvidis sama ( no neprajem ti to!!)

prosteja

jeeliiinka ja som skusila vsetky z pripravkou,ktore si opisala...ver,ze aj ovela ovela viac...
Nic nezabralo,,a ked dufas a cakas na ten svoj finish,,
tak drzim palce...len aby si nedopadla tak,ze budes stale len cakat,cakat,skusat nove a nove nezaberajuce alebo len docasne zaberajuce pripravky...
ja som to mala strasne a teraz mam plet ako babatko,tiez bol roa posledna moznost,ale pomohol vyborne...
nikol84 a Ty co sa tu hrajes na odbornicku?Kto ti dal pravo hovorit o tom lieku ako o svinstve dokonca ze to nieje ani liecba,,,,....a to som sa zasmiala....ze to vsetko iba potlaca...Moja najprv si o tej vecicke zisti vsetky informacie a hlavne to,ako funguje az potom sa hraj na mudru...Co tus trasis?!Aka horsia plet po vysadeni?Co sa nam ma vratit?Zdravotne problemy?!Mozno u niektorych sa stat moze...Sa netvar akoby si ten liek uzivala...Ked pre Teba to nieje liecenie budis,nemusis ho tu ale hanobit ked ani nevies,o com je rec....A to o tom otehotneni,ano sposobuje poskodenie plodu....Vies preco?Lebo je to predavkovanie vitaminom A,,,a ten ma take ucinky vo velkom mnozstve...Keby si ziedla kila potravin obsahujucich vitamin A a otehotnies,tiez mas riziko postihnuteho dietata alebo potratu...A poznam dost ludi,ktory tento liek uzivali a nevedia si ho vynachvalit a ani po rokoch nezbadali nejake vedlajsie ucinky....Ved minule ked som brala antibiotika na pribalovom letaciku bola ako neziaduci ucinok zltacka...takze tak...vsetky lieky su nejake zlo...
Tak ked nechces skusit,neskusaj a trap sa dalej ale ani nemudruj...
A ak najdes nieco tak ucinne a menej skodlive,o com pochyujem,daj vediet...

jeeliiinka

nikol84-ja som zacala antikoncepciu brat len na 2 mesiace..aby sa to nejak stabilizovalo...viem ze to je len docastne...ale o plet je postarane aj bez antikoncepcie...bojim sa tej liecby trochu ale vela ludom okolo mna to pomohlo tak som vyskusala ale urcite to nemienim brat dlhsie kedze nemam nato vek...

nikol84

jajatko-trapi ma to tiez, uz roky...a okrem roaccutane som vyskusala uz iste vsetko...ale to jedine to svinstvo co si nenecham...uz existuje len malo koznych, ktore ti to predpisu, lebo je to hnus...a vedlajsie ucinky sa ukazu len po rokoch..to jedine co odmietam...a vobec to nemusi pomahat natrvalo, po vysadeni sa ti plet moze vratit do povodneho stavu...takze to si nenechaj..a tu niekto pise, ze s tym musis uzivat aj antikoncepciu...a to uz co je za liecbu??? to len to vsetko potlaca, nie je to liecba a nie je to riesenie...hadam nebudes sa dopovat do konca zivota s tabletkami a po vysadeni ti vsetko sa vrati, budes mat dokonca aj horsiu plet a mrte zdravotnych problemov...
SOFIJA-ja ta uplne viem pochopit, mna to stale trapi, sebavedomie uplne na mizine, ale ten roaccutane ajtak odmietam...po rokoch zbadas negat. ucinky..
SIMON-ked som precitala tvoj prispevok, ako by som to pisala ja....uplne to iste prezivam uz par rokov...ale u teba s tym roaccutanom je to ine, si chlap..nehrozi ti, ze hoci aj 5rokov po vysadeni ked otehotnies, sa ti narodi postihnute dieta...to ja nechcem riskovat urcite...
TRDIELKO-zinerit pomaha, ale len docasne, par tyzdnov..kym si na to plet nezvykne, potom uz to neucinkuje...
JAJATKO-kolko mas rockov ak sa mozem spytat?...mas spravene vsetky testy, ktore su k liecbe potrebne?(od gynekologa, od zubara, na stitnu zlazu, krvne testy-aj na hormony, na helicobakter, testy na alergiu na rozne veci...hm?...mas vsetko?

jeeliiinka

Sofija ja som mala s pletou problemy strasne...od 10 rokov sa mi zacali tvorit strasne pupaciky...a v 12-13 som mala nehoraznu tvar...som nechodila vonku lebo som sa hanbila zato ako vyzeram...navsivovala som kozeho ale nic...potom som zmenila doktorku ta mi dala zynerit ktory som uzivala viac ako pol roka...tiez som myslela najprv ze nezaberie ale takato liecba nezaberie hned....treba mat trpezlivost a myslim ze vsetci robime chybu v tom ze ked zacneme s liecbou a nezaberie po mesiaci tak si povieme to je nanic a zmenime ju...ale ono zaberie len terba cakat...uzivala som zynerit a este stale enmam cistu plet ale oproti tomu co to bolo je to uzasne...po jeho vysadeni som zacala uzivat duac gel...ten je tiez skvely...teraz mi dala akurat nejaku pletovu masku...uzivam tyzden antikoncepciu...lebo stav sa mi mierne zhorsil po vysadeni zyneritu...ale ten uz po takom dlhom case ani nezaberal...ale stale sa liecim liecim...a finish nebude hned...to je dlhodoba zalezitost

simon33

Ja som mal akne od 15-tich rokov, teraz mam 23.Trapil som sa s tym 8 rokov, kym mi kozny nepredpisal Roaccutane a zatial je pokoj.Stale ho beriem, je to revolucny liek a aj keby som mal mat vsetky z popisovanych neziaducich ucinkov, tak by som sa znovu rozhodol ho brat.Ja uz som proste tak nevladal zit.Vo veku kedy si kazdy uziva mladost sa skryvat doma, vyhovarat sa, ze sa mi neda prist tam a tam, odvolavat stretnutia s priatelmi, bat sa pozriet ludom do oci-uz som jednoducho nevladal.To uz nehovorim kolko casu som stravil pred zrkadlom a co som si sposobil svojimi ,,odbornymi zasahmi" (ved to poznate)...mam z toho obdobia minimum fotiek, nechcel som sa fotit, neznasal som to...oznamka na konci strednej som doma spalil aj s fotkami, usli sa len zopar ludom-limitovana edicia :-).Teraz sa citim byt stastnejsi, mam trochu viac sebavedomia, ale pocit menejcennosti vo mne aj tak zostal.A zavidim tym,ktori mate priatelky a priatelov, pretoze ja som sa k tomu nedostal.Aj ked som videl peknu babu, vzdy mi preblesklo hlavou ,,ta by o teba ani nezakopla, pozri sa na seba ako vyzeras" a bolo po vsetkom.Takze si vazte, ze mate ludi, ktorí nevnimaju len vas vzhlad, ale aj to aki ste.Zelam vela uspechov

prosteja

sofija uplne suhlasim s tvojim nazorom,tiez to mam tak :-)
mozem ho len pochvalit.Mozem sa nieco spytat?Kozna Ti kazala chodit na tie pecenove?Lebo ja som si ich davala robit pred liecbou a ona povedala ze mi teraz si ich mam dat spravit az po liecbe :-o
trosku nezodpovedne,
aj tak si ich dam spravit u ineho lekara

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne - Fórum - ZDRAVIE.sk