Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fajka

fajka

ale ja sa ho necem pytat, cem ho prekvapit nejakymi specialnymi tahmy. Lebo neviem co a ako mam robit, proste chcem to spravit profesionalne, ale kde sa to naucit?

mircoMY33

joj treba to viskusat na niekom druhom aby ten ty povedal vsetko o tom a potom svojmu priatelovi spravis fajku ze padne do kolien

diablica

niektori maju sanie radi, niektori nie..boze je to taky problem spytat sa, ako to mas rad??? kazdy chlap je iny...kazdy ma rad nieco ine...ja mojmu nemozem robit nic so semennikmi, lebo ho to stekli, takze je to fakt individualne...

Ronaldo

ked to ma byt poriadna fajka tak na zaciatku ho musis nejak vzrusit-sprav mu stripit alebo nieco take, potom mu daj dole gate a pekne mu ho vyoblizuj. potom si ho daj do ust a fajci ho kym neodpadne od rozkose. najcitlivejsia je horna cast penisu pri uzdicke. ak to chces natahovat, tak mozes semtam prestat s fajcenim a venovat sa jeho guliam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.