Polucia

xxx222

no vies ak stalo sa dakedz ze som mal aj 5x to tyzdna a stvalo ma to a hovoril som si ze uz to nechcem a ked ju nemam tak mi chyba :D

severanka

môžem ťa ubezpečiť, že polúcia sa už nebude tak často opakovať, je to hlavne u mladých chalanov, časom to prejde úplne... :D

xxx222

Ok dakujem ti velmi pekne bal som sa ci to nebude mat nieco spolocne s plodnostou kedze len tak z nicoho nic a uz velmi nepametam ale niekedy vtedy ked to prestalo asi den, dva predtym som dostal s loptou tak som sa bal ok dakujem :)

severanka

proste sa toľko nesleduj, nedôležité veci nerieš, a toto je absolútne nedôležitá vec, čiže logicky, asi budeš v pohode, nie?

xxx222

Takze velmi sa ospravedlnujem za moje hlupe otazky ale aby som mal pokoj na srdci mohol by mi niekto povedat ci to je ok? velmi pekne dakujem

xxx222

No bohuzial mam taku povahu a bojim sa. Ja ked si nieco namyslim tak tak to je. Poviem si ze ma boli noha a boli ma. A proste aj ked ma niekedy nieco boli tak potom si stale myslim ze ma to boli (ale len ked na to myslim ked nemyslim tak neboli a akonahle si nato spomeniem ze ma to neboli zacne ma to boliet) Velmi sa sledujem to priznavam a preto sa bojim ci to je v pohode a ci mi nic nieje. Dakujem.