pharmatex

anulik

Chystame sa s priatelom vyskusat pharmatex- dnes som ho kupila- aj krem aj globule- uvidim, co nam viac bude vyhovovat, len by ma zaujimalo neviete mi povedat, ci sa neznizi ucinok, ked by ma este pred sexom ako takym uspoojoval rukou? nemoze to nejak odtial rstami yniest von tak, ze to uz nebude posobit?

AdamKrt

Cakas iba s globulkami 5-10 minut. Zatial si mozete robit nejaku masaz...

Alebo pouzite Parmatex gel a ten posobi okamzite, bez cakania...

Optimista_dozaista

Priatel o Pharmatexe nechce ani pocut. Vraj pochybuje, ze by dokazal cakat, kym mi to zacne ucinkovat. :D Viete, obaja sme sme si zvykli, ze do predohry patri vsetko (vratane oralneho sexu) a ma mat plynuly prechod k samotnemu milovaniu. Pouzitim pharmatexu ale nastane taka blba pauza, nie? taka neprirodzena. Skuste mi tento predsudok alebo dojem ci co to je, vyvratit.

vevericka

prosim vas, potrebujem pomoc. S priatelom sme pouzili pharmatex, ale mala som vypite. Znizuje alkohol ucinnost cipkov?

aaaaaaaaa

je spolahlivy ja ho pouzivam a som spokojna, spolu s kondomom je spolahlivejsi ako antikoncepcia a isto je menej skodlivy

RNG

Urcite. Samotne chemicke antikoncepcne prostriedky(peny, cipky a spongie) maju ucinnost az do 90 %.
Vacsina pouziva aktivnu latku Nonoxynol -9, v koncentracii od 9 do 27%, novsie z Francuzska pouzivaju benzalkonium chlorid, o tych je pomerne menej informacii este. Nonoxynol je na trhu uz davno, my sme ho pouzivali uz zaciatkom sedemdesiatych rokov vo forme peny(vtedy produkt Delfen)