Da sa alergia uplne vyliecit?

Príspevok v téme: Da sa alergia uplne vyliecit?
michaelav

mam otazocku, da sa alergia vyliecit? doktorka mi povedala ze nie, len sa da liecit,.. alergiu mam uz rok aj pol, brala som lieky zodak, potom mi uz bol slaby a beriem aj aerius, oba lieky som musela brat kazdy den, bez toho som ani z domu nevysla, lenze stale som presvedcena ze to nieje alergia. Pred pol rokom som bola chora a brala som antibiotika, odvtedy beriem oba lieky len raz za tri dni, ale v pohode vydrzim aj tyzden, co bolo predtym nemyslitelne,, vie mi povedat niekto ze preco? a ci by sa tak dalo tej alergie zbavit,???

Alergia

Alergia dedičná nie je. Je spôsobená zanesením organizmu kyselinotvornými potravinami. Vygooglujte si a získate zoznam zásaditých potravín, ktoré sa snažte jesť, je to tkzv. delená strava + zvýšiť pitný režim + pohyb- bicykel, beh atď. Pohybom sa z tela odplavujú toxíny, to isté sa deje pri zvýšenom pitnom režime. Všetko vzniká kvôli nedobrému tráveniu. Toto je cesta na zbavenie sa alergii na dobro a bez liekov. Vlastná skúsenosť, odskúšané na sebe.

Gregor

Zakúp si v obchode /nie v každom/ alebo v lekárni Bílinskú kyselku, ktorú budeš piť každé ráno a pred obedom na lačno 30 min. pred jedlom v množstve 250ml /okolo 2 dcl/. Táto liečivá voda ti pomôže s vykašliavaním hlienov ktorých sa organizmus snaží zbaviť kašľom. Keď sa zbavíš hlienov zbavíš sa aj alergii súvisiacimi s dýchacími cestami. Cena sa pohybuje okolo 0.85€ (26sk). S pozdravom Gregor.

michaelav

dakujem moc, za rady,,moc ste ma potesili,,,,v podstate ste mi dali novu nadej, lebo ja nechcem brat lieky do konca zivota , mam len 19,,,a dost tho pred sebou, moc diki este raz :D

usiko

no, ked som bola mala, si 6 rocna zistili mi alergiu na prach, perie a kozusiny. sest rokov som brala injekcie, podla vsetkeho vyrobene z prachu, pretoze si pamatam, ze sme doma zbierali prach do sacu a davali lekarke, ktora to niekam posielala, no a potom to prestalo...teraz som bola pred mesiacom na testoch a nemam uz alergiu na nic, len veeeelmi slabu citlivost na plesne...ale prach, perie a kozusiny vobec....takze sa asi da vyliecit, alebo vam to prejde na nieco ine, napr. ako mne na tie plesne....ale to je uz velmi slabe, skoro ziadne....no a za toto vdacim svojej naj.imunologicke, Mudr. Molnarovej Alzbete z Roznavy......cely zivot venuje studiu alergii a svojim pacientom....najlepsia lakark aku som kedy mala /mam 31 rokov/....

radca

Existuju rozne nazory na alergiu a to aj u lekarov. Niektori tvrdia, ze je dedicna, niektori, ze sa jedna o vycerpanie urcitych latok (mineralov vitanminov) a dalsi, ze ide o vycerpanie imunitneho systemu. To, ze dnes ma ovela viac ludi alergie, ako v minulosti ynamena, ze sa jedna o druhu, alebo tretiu moznost. Alergie moze sposobovat aj nedostatok enzymov, traviacich stiav, alebo zaludocnej kyseliny. Dolezite je vyhybat sa stresu, jest dostatok B-vitaminov, atd...

ifka1

kazda choroba sa da vyliecit.to len kazdy clovek sa neda vyliecit. alergia je vyliecitelne ochorenie.ja som nim trpela odmalicka. dostala som sa z toho po 25-ke. alergia je totiz tlmena dlhodoba infekcia v tele.

farmaceutka1

Urcite sa da zbavit prejavov alergie, ale nie alergickej dispozicie, ktora je dedicna. Ale aj ludia s dispoziciou pre alergie mozu prezit cely zivot bez prejavov. Na druhej strane je pravda, ze ludia, u ktorych sa uz alergia prejavila, su castejsie taki, ktorym sa prejavy zvyknu vracat behom zivota.