kto tu ma alergiu?

gadgetka

Preco ... Sesternica studovala fytoterapeutiu a venuje sa alternativnym sposobom liecenia ... Stravila som nou asi hodina a vyspovedala ma z celeho mojho zivota - prekonane choroby, praca, stres, spomienky na detstvo, predispzicie po rodicoch atd. Na zaklade toho mi urcila homeopatika, ktore som si objednala v lekarni. Dokonca lekarnicka, ktora mi ich predala, mi povedala, ze mam velmi dobru kombinaciu liekov, ze aj oa svojho syna akto leci. A pomaha to ... Skus sa opytat niekde u vas, ci sa niektory lekar nevenuje homeopatii .... Naozaj som tomu roky neverila, ale teraz mam skusenost na vlastnej kozi ...

preco

gadgetka, nechapem. Napisala si: Nechala som si urobit rozpis liekov u odbornika. U akeho odbornika? A ake lieky myslis?

gadgetka

Ja mam alergiu na uhorku a jahody - to sa jednoducho vysypem najma na tvar, takze sa tymto potravinam vyhybam. Pred 4 rokmi som zacla mat problemy skoro na jar - bezna sezonna alergia. Z roka na rok sa mi stav zhorsoval, no tohto roku som presla na homeopaticku liecbu a nemam ZIADNE problemy. Ale pozor! Nechala som si urobit rozpis liekov u odbornika, oni vas vyspovedaju a na zaklad toho nasadia liecbu. Neverila som, ale dve male gulicky denne mi vratili radost z jari ...

foxhound6

Ja mam alergiu asi 5rokov,je to silna alergia na travu.A nepomahaju mi ziadne kvapky iba tabletky.Momentalne sa mi pozdavaju-clarinase alebo tak niak sa to vola a pomahaju celkom.Ale pocul som o jednom liecitelovi ktory pomaha ludom na rozne choroby a kazdy si ho chvali.Cize chcem to vyskusat a navzdy sa zbavit alergie.DUFAM :(

RockAngel111

Ahoyte.Ja mam alergiu od narodenia(teraz mam 14 rokov.Mam alergiu na: mlieko,bielko vajicka,paradajky,peĽ,prach,roztoce,na nejaku latku obsiahnutu v paralene, a este na plno veci, no nenapadaju ma....berem jedine zodac...ale som brala aj vakcinu 2 roky, a uz je to lepsie :)

vikuska

Mam alergiu na travy, pel. Lieky beriem hlavne clarinase, kvapky do oci a spraye do nosa. Urcite je to lepsie ako ked som lieky nebrala.

jaja:)

Staloral beriem i ja...akurat teraz len mi vadi ze Staloral ma byt stale v chladnicke a ked pojdem v lete niekde kde chladnicka nieje ?? tak co kde ho dam ?? :( neviete dakto poradit ?

jaja:)

Ja mam alergiu od malicka...teraz mam 15...mam na travy stromy prach medove vyrobky...moja alergia sa prejavuje len zvysenou chorlavostou ako male dieta som bola dost casto chora teraz uz ani nie ale to sa urcite zvysilo vacsou imunitou kedze emnsie deti su viac nachylne na choroby... doktorka vravi ze som alergicka no ja to nepocitujem inych stipu oci a pod. ja som vzivote take priznaky nemala tak neviem...

ella.

mam alergiu od 16, tri roky som chodila na vakciny - pomohli mi tak na dva tri roky. teraz mam alergiu na dva krat viac veci nez predtym - travy, raz, plesne, ambrozia atd. beriem lieky a asi ich budem brat do konca zivota. mam 25 a uz teraz beriem dva lieky, ktore budem brat zrejme do konca zivota. uz som sa s tym zmierila.