vysetrenie prsnikov

hajnal

Ano od novembra chodím a odvtedy uzivam aj HAK ale ani vtedy mi nezobral krv!A ked budem volat sestricke za vysledky tak jej to mozem povedat ze by som rada isla aj na odber krvi?

alz-bee

hajnal: az dobre chapem, tak od novembra beries aj HAK?..lebo mozno ti zato nebral krv, ze ti ju bral pri predpisovani HAK a odvtedy preslo len polroka, co ju beries, tak mozno mu to pripada byt "zbytocne",aby ti uz robil pecenove testy, ci nie?...
Najlepsie bude, ked sa ho spytats, ze ci nie je potrebne ti vziat aj krv a ze rada by si sla na sono prsnikov...ja som prvy raz bola no sone v oku 2006, ale to som mala bolesti, tak zato ma poslala, no a teraz, ked som bola na rocnej, tak ma poslala preto, lebo vraj sa to musi kazde dva roky...

hajnal

Poradte mi prosim, ze co mam robit! Chodim ku gyn. od novembra a v maji som bola prvykrat na preventivke ale prsia mi nevysetroval a uzivam HAK a zatial ani krv mi nezobral na pecenove testy...Vravel ze o 3 tyzdne mam mu zavolat za vysledky tak by som mohla spytat nato ze ci by ma poslal na sono+ze by mi odobral krv???

dvojbotka

pri rocnej preventivke vysetruje aj rukami ...teraz ma posielal prvykrat na sono ...objednavala som sa vo februari a dali ma na april...bolo to v zeleznicnej nemocnici v BA,Dr.Dimova...bola velmi mila :)

mellinda

Terajsi mi to nerobi vobec, ani na prehliadke, ale ako pises, posiela rovno na sono. V minulosti som mala doktora, co to robieval pravidelne. Asi to naozaj zavisi od kazdeho jedneho.

alz-bee

Mne to robi len na rocnej prehliadke...inak ked tam idem s nejakym problemom, tak mi prsia nepozera....
hajnal: na sono by ta mal posielat, lebo podla noveho "nariadenia" maju zeny chodit kazde dva roky na sono...ale strasne dlho sa caka, kym tam mozes ist. Ja som bola na rocnej teraz vo februari a povedala mi, nech sa objednam na sono. A tak ma objednali, ale az na september, co tam tolko ludi maju!!