Spava nemoc - narkolepsia

sani12

Dobrý deň,
rada by som sa s niekým porozprávala, kto má narkolepsiu, spavú nemoc.
Ozvite sa mi na mail: sani12@seznam.cz
Ďakujem, Julia

motek

V prvom rade navstiv neurologa zo svokrou odporucam Bratislavu fakultnu nemocnicu celkom sa tam dobre spravaju k pacientovi

2,Zmen svokre zivotospravu -zdravu vyzivu hodne ryb ,hydiny (zeleniny)

3,skus ju dacim jednoduchym a lachkym zamestnat(ale len doma)

4,vyvaruj ju stresu apod.
5,a hlavne s nou komunikuj ako sa citi a ze su ludia tiez na svete co maly podobne problemy

whydont

..a co tak tvoju svokru zabezpecit novymi robotickymi ramenami aj konstrukciou na chrbticu a dolne koncatiny, ktora by s nou hybala cca 16h denne, aby viac ako tych 8h. nespala???

PRIPADA VAM TO AKO CHORY NAPAD?

A PISAT TAKYTO EVIDENTNE ZAVAZNY PROBLEM NA AMATERSKE FORUM,KDE REAGUJU OBYCAJNI LUDIA,VACSINA TOTALNE DEZINFORMOVANA,BEZ MEDICINSKEHO VZDELANIA ALEBO PODPR.VSEOBECNE VZDELANA A LEN MINIMALNE % ODBORNIKOV, KTORI SEM MAJU CAS AJ TAK ZAJST MAX. RAZ ZA PAR MESIACOV, AK SA PODARI TAK TYZDNOV..MIESTO OKAMZITEHO RIESENIA U ODBORNIKA ?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nechápem

mam tiez problemi so spankom... prespim aj 28hodin v kuse, inokedy cele dni prelezim a driemem, ale po takych par hodinach sa prebudim, ale ja to mam z depresii.

anci

pokial viem, spavu nemoc moze mat jedine ak bola v afrike a postipala ju mucha tse-tse, alebo sa nakazila od niekoho kto tam bol - a to sa da tak ako pri HIV - krvou al. pohlavnym stykom... na slovensku ju inac nechytis. a spanok je len jeden z priznakov.
skor ide o poruchu spanku - tak ako niektori ludia nemozu spat, ini by spali stale a vsade - narkolepsia alebo este skor hypersomnia. Takze odporucam doktora, ten urcite daco vymysli ;)