Meskanie menstruacie po antike?

Príspevok v téme: Meskanie menstruacie po antike?
Oriko

MAm taky velky velmi stresujuci problem. Pred dvoma mesiacmi som musela vysadit antikoncepciu, a tak sme s priatelom pozuvali kondom. Prva menstruacia po antike mi meskala 6 dni, no teraz mi meska uz asi 9 den a navyse nemam ani ziadne \"predmenstruacne\" bolesti v podbrusku. Posleny sex som mala asi pred 3 tyzdnami, bol chraneny a ku ziadnej nehode nedoslo...ale clovek nikdy nevie. Myslite si, ze to meskanie moze byt sposobene este tou antikou? Aj pred nou som mala nepravidelnu menstruaciu, ale vzdy islo iba o nejake 3 dni. Som z toho vo velkom strese a asi si zajtra pojdem kupit test...

Oriko

No, ja som si pre pokoj svojej duse predsalen ten test urobila a bol negativny. Cize pravdepodobne mi neostava nic ine iba cakat...

severanka

Oriko: urob si dobrý kúpeľ, ak je to možné, dopraj si pekný sex a hlavne si naordinuj KĽUD, a bude to v pohode, uvidíš...

Oriko

Dakujem, to ma trosku upokojilo :) no uz sa vazne neviem dockat kedy to pride...uz som uplne paranoidna a nahovaram si priznaky, ktore mozno vobec nemam :)

severanka

rozhodne je to vysadením antikoncepcie, navyše ak si nemala pravidelný cyklus aj pred tým...neboj sa...a zbytočne nevyhadzuj peniaze za test,...