Problemi s erekciou

Príspevok v téme: Problemi s erekciou
noname

prosim vas o radu...mam priatela par tyzdnov... velmi sme sa do seba buchli...vsetko je krasne ako z rozpravky...rozumieme si, pacime sa jeden druhemu, cize samozrejme doslo aj k intimnym chvilam, i ked sme spolu este nespali... aj v tejto oblasti sme si padli ako na mieru, zatial si vo vsetkom vyhovujeme, mozno az prilis... je to cele skutocne velmi pekne a nevieme sa nabazit jeden druheho... no problem je v tom, ze pocas nasich vasnivych \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"hratok\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" niekolko krat nastala situacia, ze aj ked sa priatel tvaril, ze je strasne vzruseny a nevie, co so sebou, nemal vobec erekciu, potom o chvilu opat mal a zase nemal...a takto sa to strieda... pride mi to zvlastne, este som sa s niecim takym nestretla... a takisto aj po hodinach \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"hrania sa\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" este nemal orgazmus...(ja takisto nie, ale u zien je to asi ine)... moj priatel ma 30 ja 21...

lavinka

:-) 30rocny-zdrzanlivy,potrebuje lubit-dobre som sa zasmiala. Ide mu jednoducho o sex, nevladze cakat, kedy mu uz dievcina da, preto je nervozny vtak mu beha hore-dole

tinusska

strasna veda, fakt... mas 21 a pisanie ako 15 rocna... problem je asi v tom, ze on potrebuje lubit - vlastne lubenie sa z oboch stran.... a nie len tak sup-sup... to ti ide len o jeho erekciu a orgazmus? boze... ma 30, tak sa sprava dospelejsie ako ty, tak preto je zdrzanlivejsi....

!!!!!

jediné, čo ma npadlo, že ho až tak nevzrušuješ. má 30 rokov, asi mu inponuje, že má mladú babu a kamoši mu závidia, ale ho až tak nevzrušuješ.
alebo: Má 30 rokov je určite zamestnaný a má starosti. A počas toho maznania mu mozog prepína na prácu a potom opäť na teba. potom si zas spomenie na starosti, vzrušenie opadne a opäť na teba.
-
iné neviem. ešte som také nevidela.

noname

vedu? myslim, ze nerobim...podla mna to nie je normalne...teda nie som muz... ale zatial som sa s niecim takym nestretla...mam to ignorovat?cim to moze byt sposobene?