Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

anka21

ako karco napisal sama propagacia sexu a alkoholu...myslis ze sa pred 30 rokmi chlapcoviv 15 nepostavil??postavil ale bolo viac moralky a kultury co dnesnemu svetu chyba...co myslis ze bude tak o 20 rokov , ked tu bude len sex, drogy a alkohol???tento svet potrebuje aj inteligentnych ludi , nielen dementov ktorich zivotnym cielom je zacat fajcit v 8rokoch, pit alkohol v 10, marisku v 12, sexovat v 13...myslis ze to detom prospieva???uz to bude vazne vyzerat ako v nejakej osade v jaromniciach...lebo to co robi dnesna mladez, robia len deti v taboroch ktore maju zlu vychovu..cize za vsetko mozu rodicia ...

lea

ahoj petersonko....mam 18 a prvy sex som mala tiez ako 15....po 2 mesiacoch chodenia s chalanom ktoreho som moc lubila....sme spolu doteraz a nelutujem ze to bolo tak skoro...hlavne ju do nicoho nenut ...a neboj sa trosku to boli ale potom...:)takze ak ste na to pripraveni ...drzim palce

anka21

ano, a preco piju???lebo im asi nikto nevysvetlil ze to neje najlepsie pre ich zdravie..a tak isto budu decka sexovat, lebo im nikto nepovie ze to neje zabava ale nieco co sa ma robit v dospelosti ked si na to uz aj psychicky pripravena...a ty co robis??hovoris aby isla na to...v dnesnej dobe je uz asi vzacnost ked ma holka aspon 17 a zeby este bola panna, lebo uz to robia aj so spoluziakmi a s kamaratmi len aby skusili co to vlastne je??myslis ze to je spravne???ja neschvalujem ani alkohol a ani sex od 13..a velmi dobre vidim co sa dookola mna deje , preto tu pisem aby to nerobili a pockali si na tu pravu osobu a na pravu chvilu...

karco

fyzicky to bolo mozne vzdy a nie len dnes. ano s tym alkoholom je to tak, mne ale islo o to ze jedna vec je ci je to legalne a druha ci je to dobre. nemyslim, ze by bolo dnes vela 15 a 16 rocnych ludi co uz sexuje keby ten sex nebol az tak propagovany. ale je pravda ze sex patri k vztahu, je to normalne. ale nieje celkom normalne ak to niekto robi len preto aby sa mohol pred kamaratmi pochvalit, ze on to uz robil a podobne. sam som mal tolko rokov takze viem o com hovorim a vela mladych to robi hlavne z toho dovodu.

čika

anonym...len pre zaujimavost nemam 16 ale trosku viac a nerobila som to v 14, ale viem za to si vsimam co sa deje okolo. Mozno je pravda ze este nie su na to pripravení psychicky ale fyzicky to je v dnesnej dobe uz mozme.
A este nieco k alkoholu, myslim ze to pisal karco. Dnes sa najde iba velmi malo mladych ludi, ktory po veceroch vysedavaju v baroch a piju iba tak decentne.

anonym

čika:predpokladam ze ty sama nemas viac ako 16...no a co ze je ina doba??to neznamena ze deti maju sexovat!!urcite je to krajsie ak si to vychutna s milovanou osobou v prijemnom prostredi, ako ked to chce spravit len preto lebo jej kamosky to uz sksali!!!ked zacne od 15 sexovat s kazdym s kym chodi aspon mesiac tak v 20 z nej bude poriadna kua..sory za vyraz..ale podla mna to je uz vazne na hlavu postavene!neviem co by si jej napisala ty keby si mala 35 a tvoja 15 rocna dcera by sa tu na fore pytala ze ako ma postupovat pri prvom sexe?!jedine ze si to aj ty robila v 14...len tolko a pre info ja mam 20...

karco

kazdy ma pravo na vlastny nazor, to co zda byt tebe divne moze byt pre niekoho normalne. sex je sice legalny ale 15 a nie od 14. jedna vec je ci je to legalne a druha vec ci je to dobre. alkohol mozes pit legalne od 18, to ale neznamena ze ked ho mozes pit ze sa budes ozierat do nemoty kazdy den. sex v 15 moze byt pre niekoho priskoro a pre niekoho nie. mesiac chodenia moze byt akurat a moze to byt kratka doba. to zalezi na nich ci sa na to citia a ci vztah na to dozrel.

čika

dina...podla teba mozu mat dvaja ludia sex len ked su plnolety? prosim ta kde zijes, ved dnes je to legalne uz od 14. Nechcem Vas sudid, ale niektori mate na to naozaj divny nazor, dnes to uz nie je tak ako kedysi, ze so sexom sa zacina v 20 a tak isto je v dnesnej dobe mesiac chodenia dost dlha doba na sex, aj ked by to mohlo byt viac. No urcite je lepsie poznat sa mesiac, ako sa vyspat s niekym na diskoteke alebo neviem kde vsade sa to dnes robi, dokonca este pod vplyvom alkoholu a bez toho, aby som zajtra s kym to vlastne bolo.
petersonko...ak si myslis, ze je na to spravny cas a nozaj to chcete pre nieco ine ako len zbavit sa uz konecen panictva tak som na tvojej strane, no hlavne nezabudni na ochranu a jemnost.

petersonko..neregistrovany

no vdaka vsetkym...nemyslite si ze to chceme len tak...mesiac je malo to viem ale my nemame normalni vztah.....proste ide to nejako rychlo ale pri tom kontrolovane....jasne ze sme este deti...ale proste to chceme obaja a nejako citime ze sme ti pravi....