Vyrazne mensi prsnik

Príspevok v téme: Vyrazne mensi prsnik
strawberry

Ja viem, ze je normalne a bezne, ze zeny ma jeden prsik mensi ako ten druhy, ale u mna je to naozaj vyrazne.
Mam 17 rokov a dost male prsia, ale co ma trapi, je lavy prsnik, ktory je vyrazne mensi ako pravy. Ako keby som v nom nemala vyplnenu tu spodnu cast, bradavka smeruje mierne nadol. Pravy prsnik mam normalny, ma normalny tvar aj vsetko, len ten lavy je nejaky zvlastny.
Moze to byt sposobene tym, ze spavam na bruchu?
Myslite, ze je mozne, ze sa to este nejako upravi?

alz-bee

macka: ano, je to normalne...si este len na zaciatku puberty, este dlhu cestu mas vo vyvine pred sebou, cize raz moze byt jeden mensi, potom moze byt zas vacsi...a aj vacsina dospelych zien ma jeden prsnik vacsi, nez druhy..a clovek celkovo nema cele telo presne symetricke. Aj jedna ruka, ci noha je o nieco vacsia, nez druha:) samozrejme su pripady, kedy aj dospela zena ma velmi vyrazne jeden prsnik vacsi, nez druhy a tam neviem, ci pomaha operacia alebo aky sposob liecby tam je. Kazdopadne tym sa ty este nemusis zatazovat:)

macka...

ahoj , mam 13.rokov a chcem sa opytat ze ci to je normalne u zeny ked ma jeden prsnik mensi. ale ja mam jeden prsnik mensi ale nieje to az take vyrazne .dakujem

alz-bee

Ahoj. Ja ked som mala 16 rokov, tak som mala tiez viditelne jeden prsnik mensi, nez druhy. Dokonca som mala obdobie, ked som mala pocit, ze sa predbiehaju v raste :-))...raz akoby len jeden rastol, potom sa ho ten druhy snazil dobehnut a nakoniec bol este aj vacsi :-D....teraz mam 20 rokov a momentalne ich mam velkostou rovnake, ale praveze pravy prsnik, mam akoby dlhsi, taky viac vytahany (lebo ja mam prsia vcelku velke)...a aj napohlad je jedna bradavka zhruba o polcentimetra nizsie:(...s tym asi ale nic nenarobim. Bud trpezliva...si este vo vyvine, tak mozno sa to da do poriadku:)) drz sa

pupi

Ahoj, myslím, že už sa to neupraví ja mám taký istý problém ako ty. Už mám 29 rokov, 2 deti a vôbec sa mi ten rozdiel neupravil ani po pôrode stále je jeden prsník väčší ako druhý.