Antikoncepcia :)

ericka88

ja pouzivam danu,nemusim sa bat ze si niekedy zabudnem zobrat tabletky ci sa neodlepi niekde naplast.a ak to vezmeme do uvahy ze je to na 5 rokov tak to ani neni drahe.

ewulka

Ahojte ja pouzivam ako antikoncepciu naplaste. Ale lezie mi to na nervy, pretoze sa nemozem ani kupat, iba sprchovat, lebo ked sa ponorim do vody, vyjdem z vane tak mam nalepku na poly odpelenu... mam ju totiz na zadku. Neviem ake by bolo este vhodne miest, baby prosimm poradtte, v lete sa chystam na dovolenku no neeviem kolko penazi dam za antiku, ked sa namocim do mora hned sa mi odlepi a budem mujsiet nalepit dalsiu.. :((.. a tabletky brat nechcem, je to podla mna stzrasny humus a pecen si nicit nebudem.... ja fakt neviem..,.

zjuzjika

blair ono je otazne ak zle ti je, ak zvracias alebo ta boli hlava, tak to az take normalne nie je.... ja som brala lyndinette 30 minuly rok v lete a vysadila som ju, lebo som bola naladova a nemala som chut na sex....

zjuzjika

mne bral krv , pytal sa ma na choroby v rodine a este ma aj normalne vysetril a dokonca ma poslal aj na testy na hematologiu pre istotu pred tym ako mi predpisal hak....