Antikoncepcia :)

alz-bee

Uff, to bolo pred dva a pol rokom, cize moc si to ani nepamatam :-/...ale tak sa mi zda, ze ma vysetrila, asi aj vyter mi spravila...ale naozaj neviem, nie som si ista.

lolabola

aj ti robil nejake vysetrenie??lebo ja som bola naposeldy vysetrena minuly rok asi v novembri a to som bola este panna:)...

alz-bee

Mne brala krv, ale hned v ten den mi aj predpisala tabletky, cize nechapem, naco mi ju brala, ked ani nepockala na vysledky:)..ale mne moja antikoncepcia uplne sadla, cize pohoda:)

lolabola

ja si idem dat prvy krat mam obavy ale aj sa tesim lebo budem mat konecne istotu:))tak som zvedava ako mi padne:)...a mam aj jednu otazocku ze ci vam dr. aj urobil predtym nejake vysetrenie alebo vam hned predpisal...diky:))

lolabola

ja si idem dat prvy krat mam obavy ale aj sa tesim lebo budem mat konecne istotu:))tak som zvedava ako mi padne:)...a mam aj jednu otazocku ze ci vam dr. aj urobil predtym nejake vysetrenie alebo vam hned predpisal...diky:))

limetka335

ahojte:) nebudem zakladať novú tému, tak sa spýtam tu...
rok som brala chloe a teraz prechádzam na yadine. chcem sa len spýtať, či ste mali nejaké špinenie aj pri zmene hak alebo je to iba ked s hak baba začína?
nepíšte mi, že uvidím:) chcem vedieť vaše skúsenosti lebo mám ísť na víkend do štúrova a chcem si užiť kúpanie:)