Antikoncepcia :)

alz-bee

XXX_LLL: teraz som si tak uvedomila, ze ty mas taky vztah ako moja sestra kedysi:)) ona mala 15, ked sa dala s 20rocnym typkom dokopy...no a to si mala vidiet hlavne otca, ze za akeho (sorry za vyraz) kokota ho mal...sestre vravel, ze ju chce len na sex a vyuzivat...atd:))..a sestra nakoniec s nim bola 3 a pol roka a bola to naozaj krasna laska:) Tak vam prajem, nech vam to vyjde a verim, ze rodicia nakoniec zmenia nazor-aj ti nasi po jednom roku pochopili, ze mu nejde len o sex...a potom teda nemali ani nic proti HAK:))

XXX_LLL

severanka : to sa mi uz na pocutie/čitanie moc nepaci...ale uvidiim..musim to vsetko prekonzultovat s priatelom...

severanka

XXX_LLL: chemická antikoncepcia je možno spoľahlivá a pomerne zdravá, ale je max. nepohodlná...ale veď naštuduj si: www.pharmatex.sk

ide o vaginálne čapíky a vaginálny krém, ktorý sa zavádza do pošvy pred stykom, myslím, že pri čapíkoch musíš aj nejakú tú dobu čakať, všetko je na stránke a v letáku...
no a ide o to, že tieto čapíky alebo krém, zabíjajú spermie...
odporúča sa to kombinovať s kondomom...

XXX_LLL

severanka: no myslela som si nieco podobne :) ale vies ako sa hovori podla seba sudim seba :D on odsuudil cele tabletky kvoli tym jednym co uzivala jeho milaaa...

severanka

XXX_LLL: muži by to možno aj pochopili, ale obávam sa, že pre NIEKTA by to bola obrovská výzva zapojiť sa

severanka

jaj a zabudla som....momentálne je aj veľkým vyznávačom kalendárovej metódy a metódy merania bazálnej teploty, čo sú dve totálne nespoľahlivé metódy, ale samozrejme, ak to skombinuješ s pharmatexom, bude to v pohode :D

severanka

XXX_LLL: v skratke , je to mladý chalan, ktorý je zásadne proti antikoncepcii, pretože jeho babe raz asi nesadli a mala z toho výkyvy nálad, tak proste, odvtedy je HAK pre ňho totálne zlo...
preferuje a odporúča Phramatex(chemická antikoncepcia), a zapája sa takmer do každej ženskej témy - o výtokoch, o menštruácii ale hlavne o antikoncepcii...
vždy sem potom hodí nejaké tie linky na témy, kde baby nadávajú čo všetko zlé im HAK spravila, potom sem hodí link na bádateľa. sk prípadne www.pharmatex.sk
no a najnovšie aj poznatky z wikipedie, porovania čo sa týka spoľahlivosti jednotlivých antikoncepčných metód a tak podobne...

no, to bolo tak v skratke :D