Meškanie menzesu 3týždne

XXX_LLL

Aaach ľudia...No skôr deti...Prečo spolu spíte, keď ste neni dostatočne chránení a hlavne poučení?...Kam to speje...

djbobo

sunbaby... takze to bolo niekde na diske, s niekym o koho ani nestojis... co??? pekne... lebo priatela by si sa teda isto opytala ci to do teba dal... tss.. kup si test....

dfre

moja zlata sunbaby stavim sa ze sa do teba nespravil pises ze po 10 sekundach vytiahol a dalsia vec otehotniet sa neda kazdy den takze si vypocitaj ake dni si vtedy mala ..dalsia 15 co prd vie o sexe..

zjuzjika

sunbaby a kedy ste mali sex? a ako dlho ti meska menzes...a to skutocne neives ci to do teba dal alebo nie? a preco ste sli naostro?

sunbaby99

aj mne meska menstruacia neviem ci som tehotna ci co , robila som to prvy krat bez gumy ale nestrcil do mna len na 10ekud maximalne. neviem ci sa vystriekal ci nie! co mam robit?? mam si kupit tehotensky test??? ci uz hned tabletku na prerusenie tehotenstva? muhli by te mi prosim vas poradit velmi prosim! lebo ja neviem co mam robit ked som tehotna tak radsej skocim pod vlak!!

severanka

theronidas: ukáže ti jednu čiarku, zbytočne kupuješ, ak ste použili ochranu tak ako sa má, neni tehotná...

alz-bee

Mne raz meskal menzes 2tyzdne a to sme pouzivali aj ochranu (ale nebol to moj prvy sex). Tak som sla na gyndu, ze ci fakt nahodou nie som tehotna, ze ci sa nejakym zazracnym sposobom tie spermie do mna nedostali cez neposkodeny a nezosmyknuy kondom a este k tomu ho pri orgazme zo mna vytiahol...na gynde do mna strcila daku "sondu" (ako sprcha to vyzeralo:)), pozrela na monitor a povedala, ze: Uz je to tam na spadnutie, cochvila dostanes ,menzes. A mala pravdu-na druhy den dosiel.
Stres v mnohych pripadoch robi svoje...