Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...problemik tam dole.....

Príspevok v téme: ...problemik tam dole.....
jo_po

Ahojte vsetci.Mám taký problémik, ktorý ma trápi už dosť dlho a potrebujem pomoc alebo aspoň radu.Ide o to, že už rok aj nejaký ten mesiac mám priateľku.Ona má 16 ja 19. Spočiatku sme spolu len tak šantili ale potom sme obaja dostali chuť už aj na sex. Myslel som si, že to nebude pre mňa žiaden problém ale ten nastal, keď som mal do partnerky preniknuť..ten tam dole si robil po svojom a ani sa len nepostavil. No priateľka to pochopila a aj bral som to tak že aj únavou to mohlo byť. No ono sa to opakovalo ešte 2-krat. mne to už pripadá aj trápne a bojím sa aby sa to nezopakovalo. Vždy som pri predohre maximalne vzrušený no pri akte sa to nejako pomynie. Prosím ak ma niekto podobný problém, poraďte mi čo mám robiť lebo už ani sám neviem čo robiť.Vopred ďakujem za vaše rady

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.