prosímo názor baby...

efcaj

ahoj, mam info, ze antika ti pomoze na menzes, len kym ju beres, potom ked prestanes, vratia sa problemy a nabalia sa aj dalsie. Vyskusaj nieco ine, napr.tu alchemilku, teraz kvitne, mozes ju zbierat aj sama a susit, potom z nej rob caj. Neviem ci sa moze uzivat dlhodobo.Myslim, ze po mesiaci pitia caju by sa ti to mohlo zlepsit. HAK predpisuju lekári ako divý, ale necudo, majú z toho drahé dovolenky.prepacte vsetci co som Vas urazila.

noki754

problém je, že ja ju musím začať brať už kvoli menzesu a problémy pri nom..a velmi mi pomohla tá antikoncepcia..len ten menzes ma mrzí, lebo to súvisí aj s tým, že nemôžem schudnúť pokým ho nemám..telo si robí čo chce

efcaj

inac hormony su velmi vazna vec a ked si prestala brat HAK tak si podla mna urobila dobre. Len to vydrž. Telo ma vela prace kym to da doporiadku.drzim palce.

sharika

Mala som tiez taky problem po 6 rokoch uzivania vkuse HAK som ju v Januari vysadila a meskal mi menzes 1 a pol mesiaca...

noki754

je tu niekto,kto má rovnakú skúsenosť ako ja?--vraj nemôžem zhodiť svoju váhu,lebo nemam 3 mesiace menzes a prestala som s HA..je tu nejaka holka, ktorej sa váha napravila po znova nasadení antiky?

whee_ee

no, ja keď som po vyvolávačke dostala menzes, tak som tiež okamžite začala s HAK, ale nie kvôli menštruácii, ale ako vravím, vysadila som ich len kvôli operácii:))... no.. a je možné, že trvá niekoľko mesiacov, kým sa to samé naštartuje, myslím, že vyvolávačka ti môže len pomôcť a snáď ti ju doprajú, hehe:)... mne ju pichli, aj krv na prípadné tehotenstvo mi vzali(vyvolávačka plodu neškodí) no to sa aj tak nepotvrdilo chvalabohu :)... držím palce:)

noki754

whee-ee dakujem za podporu :D už ma napadli strašné veci..vela báb hovorilo že aj 5mesiacov nedostali menzes..a doktor im nariadil znova začať brať tabletky..každopadne ja ich začnem brať.ešte raz dakujem