Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosímo názor baby...

efcaj

ahoj, mam info, ze antika ti pomoze na menzes, len kym ju beres, potom ked prestanes, vratia sa problemy a nabalia sa aj dalsie. Vyskusaj nieco ine, napr.tu alchemilku, teraz kvitne, mozes ju zbierat aj sama a susit, potom z nej rob caj. Neviem ci sa moze uzivat dlhodobo.Myslim, ze po mesiaci pitia caju by sa ti to mohlo zlepsit. HAK predpisuju lekári ako divý, ale necudo, majú z toho drahé dovolenky.prepacte vsetci co som Vas urazila.

noki754

problém je, že ja ju musím začať brať už kvoli menzesu a problémy pri nom..a velmi mi pomohla tá antikoncepcia..len ten menzes ma mrzí, lebo to súvisí aj s tým, že nemôžem schudnúť pokým ho nemám..telo si robí čo chce

efcaj

inac hormony su velmi vazna vec a ked si prestala brat HAK tak si podla mna urobila dobre. Len to vydrž. Telo ma vela prace kym to da doporiadku.drzim palce.

sharika

Mala som tiez taky problem po 6 rokoch uzivania vkuse HAK som ju v Januari vysadila a meskal mi menzes 1 a pol mesiaca...

noki754

je tu niekto,kto má rovnakú skúsenosť ako ja?--vraj nemôžem zhodiť svoju váhu,lebo nemam 3 mesiace menzes a prestala som s HA..je tu nejaka holka, ktorej sa váha napravila po znova nasadení antiky?

whee_ee

no, ja keď som po vyvolávačke dostala menzes, tak som tiež okamžite začala s HAK, ale nie kvôli menštruácii, ale ako vravím, vysadila som ich len kvôli operácii:))... no.. a je možné, že trvá niekoľko mesiacov, kým sa to samé naštartuje, myslím, že vyvolávačka ti môže len pomôcť a snáď ti ju doprajú, hehe:)... mne ju pichli, aj krv na prípadné tehotenstvo mi vzali(vyvolávačka plodu neškodí) no to sa aj tak nepotvrdilo chvalabohu :)... držím palce:)

noki754

whee-ee dakujem za podporu :D už ma napadli strašné veci..vela báb hovorilo že aj 5mesiacov nedostali menzes..a doktor im nariadil znova začať brať tabletky..každopadne ja ich začnem brať.ešte raz dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosímo názor baby... - Fórum - ZDRAVIE.sk