BOLEST PRI KOSTRCI

Príspevok v téme: BOLEST PRI KOSTRCI
bolesť

Ahojte mam na Vas otazku, neviem cim to moze byt sposobene, ale od vcera ma strasne boli v mieste - predpokladam, ze sa jedna o miesto kde je kostrc, je to brutalna bolest, nespadla som, nenarazila som, rodila som pred rokom, neviem neviem co to moze byt ale strasne to boli, ked sedim ani nemozem sediet, musim sa pretocit na jednu polovicu tela alebo na druhu, najlepsie je ked lezim, alebo stojim, aj ked si idem sadnut alebo vstavam, je topriserna bolest. Taktiez na dotyk to velmi ani necitim, nerozumiem tomu, neviete mi niekto poradit co robit???????

Ya

Ahojky moze mi tu ktosik pomoct totis mna ukrutne boli kostrc ako by som si ju narazila a pritom som nenarazila je to strasne ukrutna bolest asi tyzden sa to dalo ece jakz tak wydrzat pretoze som mohla spawat teraz nemozem ani to :( . . . Pls najde sa tu niekto kto by mi s tym mohol pomoct ?

MIHALENKA

kiblik@gmail.com to je email na ktory mi mozes napisat stretla som susedku a ta mi povedala ze budem mat este aj potom drenaz akoze aby mi odtekal ten hnis ale podla mna je to blbost verim tebe.a chcela by som este vediet ci mu robili pred tym niake vysetrenia.lebo ma straia ze mi to znovu budu rezat tak ja uz neviem.v utorok idem k obvodnej a pojdem sa objednat na tu operaciu.dakujem ti velmi pekne ze si mi napisala.trochu ma to ukludnilo.ale tak velmi sa bojim.chcem naozaj len vedit ci mi budu robit niake bolestive vysetrenia toho sa bojim.odp ak si ti

rikaa

operovali ho tak ze ho neuspali ale od pasa dolu nic necitil,neviem presne ako s avola toto umrtvenie,lumbalna neviem čo.
bol tam 3 dni,potom sme prisli na vytiahnutie stichov a na kontrolu.

rikaa

veru ti nepomožem,lebo jemu nepomahalo absolutne nic,vzdy mu to u nas n apoliklinike otvorili,vycistili ,dali mast ichtyolovu a betadine a bolest presla ciastocne.o bicyklovani alebo poriadnom sedeni nemohla byt ani reč.a už ked sa mu to vratilo asi 3x tak som trvala na tom aby ho poslali niekde s tym a vtedy mi lekar povedal ze nech ideme do bratislavy na chirurgiu,ze treba to vybrat hlbkovo.skoro ma trafilo,prečo mi to nepovedal hned na zaciatku a nechal ho takto trpiet.
tam sme to potom vybavili a vybrali mu to hlbkovo .bolo to treba otvorit avyfarbit az ku korenu a cele kompletne vybrat.skus sa aj ty informovat u vas v za na chirurgii ak chces ist do ba dam ti kontakt ak budes chciet.