Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liek na posilnenie imunity

matka010

Neviem celkom o čom tu píšete, každý máte svoju pravdu, aj keď podľa mňa je veľmi dôležité to, čo ozaj pomáha, čo môže človeka vyslobodiť z problému, ktorý nazývame oslabená imunita. Potlačiť tie prejavie vie bárčo, ale reálne imunitu vyliečiť, preliečiť len málo čo! ;)

fezoj78

Ak máte záujem o alternatívnu medicínu,kde Vám špičkový odborník nie len vysvetlí,čo to ta oslabená imunita je a prečo vzniká ale Vám aj vysvetlí ako ju riešiť,aby ta imunita už nebola oslabená,tak mi napíšte na môj email,jogo78@centrum.sk Ubezpečujem vás,že pri tejto liečbe sa nepouživajú žiadne antibiotiká a lieky ktoré Vám viac uškodia ako pomôžu.

Marosko-n

Škoda, že ani 17 ročné testovanie na ľuďoch s vynikajúcimi výsledkami , Slováci neveria GGW-BLV liečivej vode. Dajú radšej kopu prachov za rôzne doplnky a lieky a pohrdajú Božou liečivou vodou.
Takto budete stále hľadať niečo čom Vám pomôže dočasu, ale GGW liečivá voda Vás vylieči natrvalo !
Túto H2O stvoril Boh - Stvoriteľ všetkého aj Vás. H20 je základom všetkého života na Zemi a myslíte si , že BOH Vám chce zle ??
Ste na veľkom omyle . Len jeho základ života H20 je najdôležitejší v pozemskom živote aj pre nás.
H20 je znečistená všetkým možným, prechádza cez rôzne anomálie v Zemi, v továrňach, doma,kyslý dážď, atď.,Preto ju treba technický upravovať aby nadobudla tú najjednoduchšiu Božiu formu a stala sa liečivou GGW -BlV vodou.
Bohu treba dôverovať !!!

basatop

Kazdy sme evidentne presvedceny o niecom inom, tiez som odmietala lieky, pol roka, kym sa moj zdravotny stav este viac nezhorsil vtedy som si povedala, ze tak ich vyskusam. Nebola som z toho nadsena, ale isla som do toho. Teraz keby opat som na tom tak ako som bola tak nebudem ani len vahat a hned zacnem uzivat lieky, ktore riesia prave ten problem kde vznika ;)

Marosko-n

To je pravda, všeličo pomáha na imunitu.
GGW liečivá voda núti telo, aby si telo upravovalo svoje prostredie a tak aby si vytváralo vlastnú imunitu. V tom spočíva jej liečivosť.
Niektorý aj 15 rokov neboli u lekára a sú na chlad odolnejší .

julin

enzymy, enzymy a este raz enzymy. Ja som brala konkretne wobenzym a nastastie sa mi imunita naozaj zlepsila. nebyvam tak casto chora ako kedysi.

Gaspura

Zuzi nie je liek ako liek. Antibiotiká sú jedna vec. Ale lieky, enzýmy, to je vec druhá. Čo sa týka antibiotík tak tie ani ja moc nemusím pokiaľ fakt nie sú potrebné. Zbytočne ich užívať nie je najvhodnejšie ani pre to telo. Ale enzýmy sú prospešné aj ako liečba a aj ako prevencia, čo je rozdiel ;)

zuzi74

Praveze uzivanie syntetickych antibiotik ti poskodzuje imunitu, takze u mna tie obavy z liekov su. Ja som skor za prirodnu medicinu aj ked to liecenie trva dlhsie, ale za to telo sa ti odvdaci. Liekmi som vyriesila vzdy chorobu len akutne, ale imunite to nikdy nepomohlo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.