Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liek na posilnenie imunity

Dan_ia

Tak teraz ked toto citam tak som z toho po pravde trosku mimo. Tak co je vhodne riesit ked chcem posilnit imunitu? Lieky alebo nejake doplnky? Je v tom nejaky rapidny rozdiel? Mam na mysli v ucinku, pretoze ucinok je to, co ma zaujima najviac, kedze sa chcem tohto problemu nadobro zbavit a uz sa viac nim nezatazovat :O

hnoklli

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

Silvinecek

Dakujem vam za rady, co sa tyka vitaminov tak uz som ich tolko brala a kadejakych a uspech ziadny, takze uz nebudem sa viac takymito vecami dopovat. Tiez som si myslela, ze vitaminy by mi mohli pomoct ale na boj s oslabenou imunitou proste nestacia :/ Ked ste mali problem s imunitou ako dlho ste sa z toho dostavali?

Edisia

ivica vitamíny sú fajn, netvrdím, že nie. Ale mali by sme si uvedomiť, že sú situácie, sú prípady, keby je na vitamíny a len na nejaké podporovanie imunity neskoro. Kedy je potrebné proste nasadiť liečbu aby sa z toho človek vôbec dostal. Mnohí si povedia, že oslabená imunita nie je problém a pritom je to veľký problém pretože s ním úzko súvisia všetko zdravotné problémy

Amoremioo

Silvinecek mala som podobne problemy este minuly rok, nastastie teraz som uz fit. Problem je v tom ze tie zdravotne problemy ktore mas vznikaju len preto ze mas oslabenu imunitu. Ze telo sa voci vsetkym tym virusom a infekciam proste nevie branit. Preto moja rada znie liec imunitu nie tie problemy ktore s nou prisli ;)

ivica7

Ja si davam kazde rano sumivu tabletu, ktora obsahuje vitaminy a mineraly, k tomu si davam jedno C-ecko s postupnym uvolnovanim Vitaminy kupujem z Pilulka sk, maju postovne zdarma a zlavovy kod k nakupu -odkaz odstránený- Sem tam aj darcek navyse. Este si davam Guaranu, no nie na imunitu, ale mam to na miesto kavy, len pozor aku kupujes, mne sa osvedcil original z Brazilie www.guaranaplus.sk a teraz maju aj dorucenie zdarma

mjanik

v akupunktúre ide získať imunitu viacej spôsobmy:1,nabudiť priamo imunitu-2 tri krát
2,preliečiť pľúca-posilniť a tým nepriamo posilniť imunitu
3, preliečiť trávenie atď

Silvinecek

Mam problem, mam oslabenu imunitu, ktoru zaroven sprevadza aj mnozstvo inych zdravotnych problemov a teraz neviem ci mam riesit tie zdravotne problemy, ktore mam abo mam riesit liecbu imunity alebo co? Ako sa zbavit tohto problemu??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liek na posilnenie imunity - Fórum - ZDRAVIE.sk