Liek na posilnenie imunity

addia

Mat_ka tebe sa tie problémy akože vracali nejako sporadicky? Že po nejakej dobe? Každý mesiac, či ako?
Vieš že kedy si si vlastne všimla, že ozaj sa ti to vracia, že to už nie je náhoda?

tamarka78

Dakujem, ze si mi napisala, lebo teda kadejake veci som uz pocula a vela ludi v mojom okoli je skeptickych ked proste sa ma nieco uzivat nejako dlho, ze mesiace, ba az roky, preto som chcela vediet ako je to tomto. Ci je to vhodne, ci z toho nemoze byt nejaky problem.

diia

tamarka zalezi od toho, co sa uziva, s Wobenzymom mam osobne skusenost a to vobec nevadi, ked sa dlhodobo uziva. praveze pre organizmus je to velmi prospesne, lebo to drzi aspon imunitu vo forme a netreba sa obavat ziadneho chripkoveho obdobia ani nicoho takeho ;)

mat_ka

Už asi päť rokov je to, čo enzýmy užívam a začala som keď sa na mňa začali valiť problémy s oslabenou imunitou. Bývala som často chorá, nádcha, chrípka, všetko proste. Ale ono to má všetko zmysel keď sa dlho užíva.

mat_ka

Dan_ia dobré je to, že je to liek ktorý môžeš užívať roky. Tiež mám s ním skúsenosť a preventívne užívanie mi veľakrát už pomohlo.

Dan_ia

Haha tak ja na toto napriklad vobec nie som, to by som nedala, som si vedoma, ze vela veci je v hlave a asi aj toto, ale to je na mna proste hard a ludia co to robia su pre mna blazni :D
Ale tak to je moj subjektivny nazor :) Mne na imunitu uz roky pomaha wobenzym, takze ja sa spolieham nan a neriesim nejake taketo veci :) Aj ked je podla mna z istej miery velmi podstatny aj pobyt na cerstvom vzduchu ;)

fantomka

emilius To si trafil, otuzovanie je teraz riadne velky trend, ale teda nie kazdemu to sedi. Ja sa o to tiez sice snazim, ale len v sprche a keby od toho zavisela moja imunita, tak by to bolo cele zle :D

Emilius

Existuje množstvo nejakych komplexných vitamínov na posilnenie imunity, treba si len vybrať... ja konkrétne ppužívam toto www.joalis.sk a hlvne cez zimu alebo jeseň. Ale dobre je aj nejake prirodzene posilnovanie ako Cčkom alebo teraz je dosť trendy otužovanie :)