Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Analne bradavice, gynekologovia

Príspevok v téme: Analne bradavice, gynekologovia
ttamtrammm

zdravim, v okoli analneho otvoru sa mi pred par mesiacmi vytvorili biele male bradavicky. Doktorka mi ich vypalila dusikom 2x a povedala ze je to condiloma papiloma virus.. ale aj po vypaleni par tyzdnov sa mi zase objavila jedna a uz mam 3. Sla som za dermatologom a povedal ze je to papiloma virus a ze najlepsie a jednoduchsie je krem Aldara 5% imiquimod povedal ze asi za 2tyzdne zmiznu lebo su male ale uz je asi 4 tyzden a az teraz zacinaju miznut. ale zistila som ze mam aj v analnom otvore zvnutra citim male hrbolceky a myslim ze je to to iste. a kedze tento krem sa dovnutra vtierat nemoze. Pytam sa gynekologov nech mi poradia nejaky krem na ten isty problem len vo vnutry analu. Kedze som v zahranici na dlhsie budem rada ked mi poradia aby som si mohla cim skor kupit liecivo.. DAKUJEM velmi Pekne !
P.S. mam krem WARTEC ten sa nemoze vtierat dovnutra analu>>????

ttamtrammm

DAKUJEM Moc. Mna tu vysla 80e na 3 tyzdne tusim ich tam bolo 12 tych ampuliek a 3 x do tyzdna si to mas davat. Tak u vas je to este drahsie uuf lebo je to novy liek co nici aj virus ale zevraj virus ako tak nikdy nezmysne vzdy sa moze vratit.
Neviem
Tak ty si mala to iste>> ?
moc Dakujem

kamoska

aldara je strasne draha, stoji 3.500 Sk jedno balenie a musis ich vybrat vraj az 5 baleni. Mala som rovnaky problem, nikto mi nepomohol az imunolog, nasadil mi isoprinosine a po dvoch mesiacoch bolo po probleme. Wartec, Aldara, vypalovanie dusikom, laserom, to vsetko lieci len priznaky a potom sa ti to zase vrati. Musis liecit príčinu a tou je virus. Takze treba posilnit viralnu imunitu.RNG tu o tom napisal uz litanie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Analne bradavice, gynekologovia - Fórum - ZDRAVIE.sk