Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GYNEKOLOGOVIA PORADTE!!! DAKUJEM

Príspevok v téme: GYNEKOLOGOVIA PORADTE!!! DAKUJEM
tamtaramtam

zdravim, v okoli analneho otvoru sa mi pred par mesiacmi vytvorili biele male bradavicky. Doktorka mi ich vypalila dusikom 2x a povedala ze je to condiloma papiloma virus.. ale aj po vypaleni par tyzdnov sa mi zase objavila jedna a uz mam 3. Sla som za dermatologom a povedal ze je to papiloma virus a ze najlepsie a jednoduchsie je krem Aldara 5% imiquimod povedal ze asi za 2tyzdne zmiznu lebo su male ale uz je asi 4 tyzden a az teraz zacinaju miznut. ale zistila som ze mam aj v analnom otvore zvnutra citim male hrbolceky a myslim ze je to to iste. a kedze tento krem sa dovnutra vtierat nemoze. Pytam sa gynekologov nech mi poradia nejaky krem na ten isty problem len vo vnutry analu. Kedze som v zahranici na dlhsie budem rada ked mi poradia aby som si mohla cim skor kupit liecivo.. DAKUJEM velmi Pekne !

P.S. mam krem WARTEC ten sa nemoze vtierat dovnutra analu>>????

tamtaramtam

Preco by som sa mala rozchadzat, a dala som si spravit testy na papilomavirus a bol negativny. Kazdy mame papiloma virus v tele . ved je ho okolo 200 az 300 typov. ale proste niekedy sa prejavi inokedy nie.. ako kazdy virus. Ale zaujimave ze som tie bradavicky mala uz ako mi robil testy tak neviem. A ty si gynekologiska ked vies co mi je ze mam hento brat??
Idem skusit napisat na tu ginek,poradnu DAKUJEM vsetkym

janka1*

skús napísať sem, aj ked toto forum služi hlavne ako poradna ohladom antikoncepcie, lekár Ti tu poradí aj ohladom tvojho problému.
www.antikoncepcia.com

ifka1

kremy tvoj problem nevyriesia.musis vybrat silnu davku tetracyklinu s entizolom. pocas liecby ziaden sex, s terajsim partnerom sa rozist!!!..alebo ty vies, od koho to mas.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GYNEKOLOGOVIA PORADTE!!! DAKUJEM - Fórum - ZDRAVIE.sk