nejem sladke!

Príspevok v téme: nejem sladke!
vikinkaa

ahoj, chcem sa podelit o svoju skusenost.kedysi som milovala sladke, kolace buchty a najma cokoladku a rozne tycinky.trpela som akne,mala bolestivy menzes a par kil navyse.znama mi poradila vysadit vsteko sladke.a pomohlo to i ked to bolo neskutocne tazke.dnes mam krasnu plet bezbolestivu menstruaciu a pravidelnu a dokonca aj stihlu postavu.cukor je biely jed kt.sposobuje vela chorob.tolko moja skusenost

lizanka

tema ma zaujala, lebo ja nejedavam sladkosti uz takmer 1,5 roka(ak neratam jednorazovy exces s kakaovnikom od babky spred roka :D a zopar DIA keksikov zo zaciatku), a je pravda, ze telo si odvykne, predtym mi nebola 1 sladkost denne dost, ani nahodou. sladke tycinky ci keksiky som musela mat aspon 3, do toho sladke "mliecne" dezerty a pudingy typu Danette(aj 2 denne), sladke mnam buchty z obchodu, atd. atd...a to vsetko naraz. teraz jem diametralne odlisne, niekto by ma nazval ortorexikom :D ale teraz nedokazem pochopit co som na sladkostiach videla-cokolada ani keksiky mi vobec nepripadaju lakave (testujem to len tym, ze privoniam). zato vsak milujem ovocie(ale drzim sa na uzde, kedze sa tiez zbavujem slaninky :)) a sladim medom.

bara017

dakujem za podporu:) no tak prvy den bez cukru mam za sebou.. mala som len hrozno sladke a to som si poobede musela dat lebo vtedy mam najvacsiu chut na sladke:)) ale to je zdravy cukor!

vikinkaa

bara, tak skus budem ti drzat palceky nech vydržíš:) a ak sa ti to podari budes mat zo seba velku radost a navyse o jednu zavilsot menej:Dked tak vela cvicis, nejes po piatej a vyradis tie zle cukry kila pojdu dole jedna radost.drz sa:)

bara017

tiez si myslim ze telo si po dlhsej dobe odvykne a vobec neziada cukry aspon teda tie nezdrava asi je nieco ine hroznovy cukor z ovocia:) ja napr. nejem po piatej ked som to zaviedla tak som myslela ze sa prve dva tyzdne zblaznim a teraz uplna pohodka..
no tak ja to teda skusim, dam potom vediet ako mi to ide.. dufam ze to vydrzim ako ty:) super

vikinkaa

bebe, jem sem tam rano musli , jem aj ovocie tak kus denne maximalne dva takze myslim ze mojmu telu nic nechyba a nechystam sa prezierat sladkostami, kedze uz takto stravujem uz skoro rok.a pochybujem ze najdes lekara kt.ti prikaze denne jest cokoladu.
bara-tych 5kg skolo dole postupne pomaly asi za styri pat mesiacov,odvtedy si to drzim.raz do tyzdna cvicim jogu , raz plavam a raz chodim do posilky.takze trikrat do tyzdna.a este bicykel raz do takze tak:))

:-Pbebe

a raz moja zlata ta chyti sok lebo telo sladke cukry potrebuje a budes sa prezierat sladkostami a budes tam kde si bola

bara017

ja cvicim 6x do tyzdna.. lenze nechudnem velmi iba tvarujem postavu, pretoze to kompenzujem tym sladkym.. ja som totiz moooc na sladke:(( ranajky musim mat vzdy sladke to je hrozne.. ale tak si ma navnadila vikinka ze to asi skusim od zajtra ci vydrzim aspon tyzden a hadam ak potom spozorujem zmeny nejake k lepsiemu tak uz nebudem chciet ani vidiet sladke..
ale ovocie jedavas, nie???

vikinkaa

katushka, necchem ta do nicoho nutit ale oplati sa to vyskusat.netvrdim ze som schudla len tym ze som nejedla sladke ale cvicila som a celkovo som sa neprezierala:Da 5kg je fuc:)ted mam 171CM a 56kg a som tomu rada