Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zosvetlenie vlasov u kadernicky

ajjej

ako poskodene budu ale trocha konce si daj potom ostrihat a bude to ok. potom uz farbys co bude rast...nie vsetko. U kadernicky nemam nejak dvoveru asi zla skusenost,...ked vam vlasy vypadnu lebo vam odpalia. Daj si pozor ak mas jemne vlasy daj slabsiu farbu radsej pomenej a isto....

ajjej

na jeden krat to nevinde....Ale je to aj od toho aku farbu si dala. A co leti je to skor o tom co komu sekne niekto si da blond a vypada hrozne a zas naopak....

ariana18

ja som este rozmyslala ze skusim to s palette E20 to vytiahne a zosvetli o 6 odtienov cize ratam ze ostanu take zlte a potom este raz blond ale staci uz len na zosvetlenie o 4 odtiene a malo by to byt ok ....len sa bojim aby sa velmi neznicili vlasy lebo mam dost suche a postiepene konceky od zehlicky aj ked teraz uzsom prestala zehlit

suns

ja som prirodna blond, dala som sa na tmavo, teraz to mam skoro cierne, ale vzdy mi odrastaju blond korienky a vyzera to hrozne! tak rozmyslam, ze by som si dala taku nejaku orieskovu, ale neviem, ci dokaze z takej tmavej vykuzlit bledu na jeden krat... alebo si to potom dam premelirovat blond...neviem co teraz leti

ajjej

skus to doma kup si farbu podla toho ake mas dlhe ,ked budes postupovat podla navodu budes to mat dobre ak mas tmave alebo uz farbene tak to musis zopakovat. u kadernicky to stale dopadlo zle nic moc a stale 1000 padla, to nemam vobec tmave hnede ale svetle a pokazdom to bola hruza. Zacala som farbyt doma a je to super a to uz farbym ked som mala 16 a teraz mam 26...takze pohoda.

mimulačik

staci ist raz, je to asi 5, 6 hodinova procedura, nieco vam namasti na hlavu a cakate kym vam to vytiahne farbu- je to drahsie, nvm kolko...

mel6662

Ahoj.Ja som mala hnede vlasy ale chcela som blond,no to sa da len s farbou.To o com hovoris ty,som si dala spravit u kadernicky,ale zosvetlilo mi to len o jeden odtien,a to je velmi malo.A za tuto prehliadnutelnu premenu som dala asi 800sk.Cize toto ti urcite neodporucam.A ked mi dala kadernicka len sampon pre zosvetlenie a hovorila,ze sa to postupne vymyje,tak teraz mi vlasy odrastaju.Naozaj ked ces predsa len blond alebo svetle vlasky,musis to risknut s farbou.Inak to nejde...:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zosvetlenie vlasov u kadernicky - Fórum - ZDRAVIE.sk