Chlpky v okoli bradaviek, poradite?? :o)

Príspevok v téme: Chlpky v okoli bradaviek, poradite?? :o)
ushko

ahojte.. neviem, ci s tym mate problem viaceri.. ale mala som v okoli bradaviek par tmavsich chlpkov, ktore mi dost vadili.. tak som si ich zacala vytrhavat pinzetou, co zrejme nebolo najmudrejsie, lebo chlpkov je teraz viac a su tmavsie, cize viac viditelne.. please, poradte niekto, ako sa ich zbavit.. navzdy :o)

gtdgh

ja si ich trham epilatorom,ani to neboli,kedze je to len par chlpkov a vydrzi ti dlhsie a po case ich vyrasta aj menej

ahojky

no ja mam podobny problem...ale este horsi..ja to mam nie na bradavkach ale normalne okolo na normalnej kozi, ale na prsníku...zacala som si vytrhavat a stalo sa to najhorsie..chlpky zacali zarastavat pod kozu..neviem co s tym mam robit,...robia sa mi jazvy a kazdy asi vie ze na prsníkoch to neni najvabnejsie..strasne vas prosim..poradte mi niekto nieco lebo uz som total zufala!

mnicka

Zdravim. Ja mam obdobny problem, dokonca som pred 7 rokmi absolvovala aj na Ustave lekarskej kozmetiky odstranovanie laserom, ale ochlpenie sa mi po cca 2 rokoch obnovilo, uz teda dalej nedavam do odstranovania takymto sposobom ziadne peniaze. Zijem s tym a obcas si ich pinzetou vythnem.