...s ant bez gumy?

mircoMY33

davaj prec a val to do nej o dusu lebo ak si budes davat pozor tak skor bude tehotna ked to do nej budes valit co najcastejsie tak si vitvara protilatky

zjuzjika

ja som neotehotnela ani vtedy, ked som popri antike brala antibiotika.... ale na antiku sa uplne spolieham, itez ju beriem uz styri roky a doteraz sa nic nestalo....

suns

ja jej tiez verim, len kamoskynej kamoske sa stalo, ze brala hak a otehotnela, to, ci to zanedbavala alebo co, neviem... ale predsa, to 1% tam je

akinom007

ja som brala 4 roky stale to daval do mna anikdy sa nci nestalo! ale brala som pocticvo NIKDY za 4 ROKY sa mi nestalo ze by som zabudla tabletku! a ked som brala antibiotika chranila som sa do konca cyklu aj inak! A neotehotnela som! takze ja Hak verim na 100% ! ano, niektore otehotneju pocas HAK ale ked citam ako baby zabudaju na tabletky, nechrania sa pri antibiotikach pripadne inych liekoch co beru sucastne ani sa necudujem...

zjuzjika

samozrejme ze mozes gumu odlozit a uzit si to naplno , bez gumy je ot skvele.... a si chranena a ak beries tak ako mas, nic sa nemoze stat....

whee_ee

alz-bee:) to o neveriacich tomášoch som myslela skor tak vseobecne, lebo uz ma vytacaju taketo prispevky ze beriem hak a nesexujem, lebo sa bojim..a este viac ma rozosmeje ked si precitam, ze beriem hak na plet, tak neviem ci ma aj chrani a podobne:D ... proste.. ja ju beriem aj kvoli hormonalnej hladine a tak dalej, ale je zbytocne sa stresovat, no nie?:) ked to berieme tak ako mame:) ...

tym chcem odkazat vsetkym, ze najprv si nastudujte a zistite o veciach kym ich zacnete uzivat/praktizovat :)))) nemyslim to zle.. len pre vase dobro :)))

alz-bee

whee_ee: ja jej verim na 99% (lebo v dnesnom svete je 100%-na asi iba smrt..)...a uz som si toho mojho tak vycvicila, ze on automaticky vytiahne :-D a aj ked da do mna, tak nemam moc rada, ako to vyteka :-S
Ale setra berie tu ist HAK co ja a do nej tiez stale priatel dava a tehotna nie je, cize uznavam-da sa im verit:))...

whee_ee

my ideme vzdy naplno, odkedy beriem hak..aj ejakuluje do mna... hocikedy..ci mam pauzu alebo nie..a nic sa nestalo..ked sa beru poriadne, nie je riziko.

suns

ja som vybrala prvy blister, a sli sme uz po 9 tabletkach bez a aj sa do mna spravil a bolo to super:D potom sa spravil este raz a teraz mam pauzu a normalne som dostala:) je to uzasne, (klop klop), mam z toho radooooooost:) ale on sa stale boji, aby sa nieco nestalo:)