Mastne vlasy

Mariaj

Pouzivaj suchy sampon ,ako pomoc niekedy.Ak nepoznas,je to taky prasok,dostat ho v drogerii.Aby si si nemusela umyvat vlasy kazdy den.

cica mica

mel, skus urobit to co ti tu niekto poradil- nepouzivaj sampony na mastne vlasy. ja mam mastne vlasy + lupiny, napriek tomu mi kadernicka poradila pouzivat sampony na suche vlasy. zmena k lepsiemu asi tak o 100%. skus to.

silver

skus si spravit masku z bielka z vajicka.
Vyslahaj to bielko trosku na bielu penu a nanes na vlasy. nechaj 20 min, potom zmy normalne samponom.Malo by pomoct na odmastnovanie. Su aj ine prirodne vlasovy masky. Checkuj web.
Tak isto nenasaj vela samponu, pena by nemala byt taka bohata ako v reklamach. Nezmyje sa dokladne a to tiez moze sposobit mastenie. Je to tiez aj stravou - mozno by si sa cudovala...vela faktorov ovplyvnuje vlasy...

mel6662

zuzic??len vies musim si ich umyvat tak casto,lebo nemienim chodit takto vonku.Fakt uz nevem co robit,ajked mas pravdu,ze cim viac ich budem umyvat,tym viac budu mastniet.

whee_ee

a neviem, či je vhodná používať šampóny na mastné vlasy...lebo tie pokožku odmastnia, vysušia a potom sa ešte viac mastní... je to niečo také, že aj mastnú pleť treba hydratovať napr. na noc, lebo prípravky pre ňu určené, ju vysušujú ...

jajaja295

tak to by som aj ja potrebovala vediet,aby som si vlasy nemusela umyvat kazdy den,ze akym samponom si ich mam umyvat